*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #271
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Loe mõned postitused ülespoole, seal juttu softist, millega muuta layoute.

    Comment

    • HBP
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 69

      #272
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Tänud!

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #273
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        See teema pole tõenäoliselt kõige õigem koht selle postituse jaoks, aga siin on vähemalt võimalus, et jõuab kellegi kõrvu, kes saaks midagi ka reaalselt ette võtta.

        Nimelt, mis teil diileritega toimub Tartu Olympic Casino cash-i lauas???
        *Omahas ei osata pot arvutada.
        *Ei teata, mis on miinimum ja maksimum panused PL/NL mängudes erinevates faasides ja olukordades.
        *Antakse raha valesti tagasi ja alles siis reageeritakse, kui 3. korda öelda, et see ja see mängija sai valesti tagasi ja potis peaks olema nii palju raha tegelikult.
        *Iga diiler teab oma süsteemi selle kohta, mis käigu mängija on teinud kui ilma ilma mitte midagi ütlemata potti chip või chipe visatakse.
        *Diilerid ja pitboss ei jõua kokkuleppele, mida mängijad võivad lauas käe ajal rääkida ja mida mitte.

        Tõenäoliselt mõtleksin veel 5 samasugust punkti välja, aga siin on alustuseks juba mõtlemisainet piisavalt. Saan aru küll, et öine töö ja suvine aeg, aga see on lihtsalt kohutav, mis tasemel ja suhtumisega kliente teenindatakse. Isegi vanas majas ei toimunud sellist tsirkust - siis tegid mängijad imevigureid, aga vähemalt diilerid ja pitboss teadsid enamasti kuidas ja mis otsuseid vastu võtma peab. Teil oleks kedagi karmikäelist sinna vägesid juhatama vaja, kes korra majja lööks.


        Kui see postitus ei sobi kuidagi siia, siis palun liigutage kusagile mujale (mitte offtopicusse) või edastage persoonidele, kes seda kuulma peaks.

        Comment

        • sadptr
          Julm Donk
          • May 2011
          • 64

          #274
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Tere!
          Kasutan arvutil 2te ekraani (st läpakas + lisa ekraan), kui vajutan tile, siis lähevad lauad läpaka ekraanile "tilesse", kuidas saaks et nad läheks teisele ekraanile?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #275
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas sadptr Vaata postitust
            Tere!
            Kasutan arvutil 2te ekraani (st läpakas + lisa ekraan), kui vajutan tile, siis lähevad lauad läpaka ekraanile "tilesse", kuidas saaks et nad läheks teisele ekraanile?
            Pole 100% kindel aga kui liigutad lobby teisele ekraanile ja tile siis. Vaata, mis juhtub. Kui see ka ei aita siis tee teine ekraan primaryks.

            Comment

            • sadptr
              Julm Donk
              • May 2011
              • 64

              #276
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Pole 100% kindel aga kui liigutad lobby teisele ekraanile ja tile siis. Vaata, mis juhtub. Kui see ka ei aita siis tee teine ekraan primaryks.
              Proovitud mõlemat varjanti, ei toimi kumbki.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas sadptr Vaata postitust
                Proovitud mõlemat varjanti, ei toimi kumbki.
                No peab toimima. Tõsta siis kuvarid ringi.

                Comment

                • sadptr
                  Julm Donk
                  • May 2011
                  • 64

                  #278
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  No peab toimima. Tõsta siis kuvarid ringi.
                  Ok sain korda lõpuks, aitas desktop viimine teisele kuvarile (kuigi esimenekord see ei toiminud millegipärast). Tänud.
                  Küsimus veel, et mängin nüüd esimest korda erinevate valuutadega segamini, kas HEM converdib dollaritesse või võtab 1£=1$ tulemustes???? Kui convib ise kas uuendab ka kurssi ise või peab ise sisestama? Kui ei converdi, siis kuidas te enda tulemuste üle õiget arvestust peate?

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #279
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas sadptr Vaata postitust
                    Ok sain korda lõpuks, aitas desktop viimine teisele kuvarile (kuigi esimenekord see ei toiminud millegipärast). Tänud.
                    Küsimus veel, et mängin nüüd esimest korda erinevate valuutadega segamini, kas HEM converdib dollaritesse või võtab 1£=1$ tulemustes???? Kui convib ise kas uuendab ka kurssi ise või peab ise sisestama? Kui ei converdi, siis kuidas te enda tulemuste üle õiget arvestust peate?
                    Enne igat sessi uuenda manuaalselt valuutakursse. Options - Settings - Currency - Get Current Rates. Üsna täpselt oskab siis arvet pidada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      TÄHELEPANU!

                      KÕIK MÄNGIJAD, KES ON REGISTREERUNUD OLYMPIC-ONLINE POKKERITOAGA LÄBI POKKERIPROD.COM SIIS PALUN SISETAGE OMA NICKNAME JA USER-ID (ORXXXXXXXXXX) MEIE LEHEL: http://pokkeriprod.com/est/offers/of...olympic-online

                      KUI TE SEDA TEETE SIIS MEIE RAKEBACK LEHELE SISSELOGIDES HAKKATE NÄGEMA JOOKSVALT OMA TULEMUSI (PALJU OLETE RAKET MAKSNUD).

                      edit: hetkel näete ainult oma makstud raket (selle pealt arvutatakse rakeback, mis ei pruugi olla õige, rb-d saate ikka õigesti, number on vale) aga lähiajal tuleb ka sinna nn. "deductions" ehk reaalne rakebacki nägemise võimalus.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #281
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        user:Charmees

                        pw:xxxxxxxxx

                        id:OOR10150491

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #282
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          user:Charmees

                          pw: xxxxxxxxx
                          id:OOR10150491
                          WTF sa teed? Tõsiselt panid oma parooli praegu avalikku foorumisse? Kui panid siis kiiremas korras vaheta oma parool ära!!!!!!!!

                          Andmed sisesta aadressil: http://pokkeriprod.com/est/offers/of...olympic-online (selleks pead enne sisselogima).

                          EDIT: ja parool iei ole keegi küsinud ning isegi nickname võib suvalise panna aga tähtis on, et OORXXXXXX oleks õige.

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #283
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            [x] trolled

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #284
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Kas see default kurss OO-s on €-des ? Seal cashieri depo aknas ei ole kirjas mis kurss on, lihtsalt lahter kuhu sisestad numbri. Kui mul MB-s doltsid aga OO-sse tuleb eurodes, siis ei tea palju sealt vahelt võetakse ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #285
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Kas see default kurss OO-s on €-des ? Seal cashieri depo aknas ei ole kirjas mis kurss on, lihtsalt lahter kuhu sisestad numbri. Kui mul MB-s doltsid aga OO-sse tuleb eurodes, siis ei tea palju sealt vahelt võetakse ?
                                Mul on konto EUR-ides ja kogemata lasin neteller USD kontolt ja sain ikka magusalt üle. Miski 1-2% kadus laksust. Pärast pead veel samasse kohta kandma ja saad jälle konverteerimistasutasudi maksta. Seega deponeeriga samas valuutas.

                                Comment

                                Working...