Väide: Microlimit on raskem kui kõrgemad limiidid.
Tingimus: Seda juhul kui Hero on keskmisest agressiivsem mängija.
Seletus: Me teame seda, et kui vastaseks on callingstationist donk, siis tema vastu me tricky playd ei tee. Me ei blufi ja me isegi ei semiblufi. Me ei raise teda oma reatõmbega, sellel pole mõtet, sest Fold Equity on kas üliväike või puudub. Right? Ok. Ja mida see tähendab? See tähendab seda, et me mängime ainult value peale, olgu selleks siis mingi väga hea käsi või ainult teine-kolmas paar. Fakt on see, et me vajame kätt.
Nii, ja kus on rohkem selliseid callingstationist donke? Obviously microlimitis. Ja siis ongi nii, et sa istud sinna lauda ja hakkad lihtsalt kätt ootama, ehk me sõltume kaartidest.
Näide: Istud NL100 lauda, sa tunned sealt ära 7 regulari ja pärast mõnda kätt saad aru, et see viimane kutt, kes seal koguaeg reloadib on "kullaauk". Sul on vaja kaarte selle venna jaoks. Aga samal ajal, kui teised regularid ootavad ka nüüd donkey vastu kaarte, saad sina neid ahistada.
Aga istud sinna NL4 lauda, ning vahet pole kas sa tõstad nüüd standardi järgi 4 + 1 või 10 + 2 BBd preflopis, sa jõuad ikka 4 "anytwo mehega" floppi. Flop on must 47J, kaks sama masti. Sa vaatad uuesti oma kätt, seal särab punane AK ja järgmisena sa juba tead, mis teha - C/F.
Kokkuvõte: Unusta pokertrackerid ja tricky play ja kui sul kätt pole, siis kustuta oma mälust väljendid nagu cbet, second barrel, floating, bluffing, fold equity ja kõik see muu, mille sa oled raamatutest ja foorumitest suure vaevaga selgeks õppinud. Sa ei vaja neid. Lihtsalt istu seal, vahi oma monitori ja oota oma AAd, ja tea seda, et kui sa sellega nelikut ei hiti, siis on vägagi võimalik, et viimase tänava ajaks oled sa surnud. Microlimitis on vaja rohkem kannatust, microlimit sarnaneb rohkem liinitööle, ja lisaks sellele on sinu kannatuste ja pideva liini peal istumise eest makstav palk tunduvalt väiksem.
EDIT: Veelgi lühem kokkuvõte: Ühel puhul mängid sa 1-2 donkey vastu, teisel puhul 5-8 donkey vastu. Ja viimase puhul tuleb see lause meelde: "Playing against the odds."
Kes leiab, et "lebovend võiks endale anaalkuulikesi perse toppida, teha kolmele kutile deepthroati ja lõpetuseks ennast põlema panna", siis sooviks teilt siiski põhjendatud vastuseid: miks, kuidas ja millega ma eksisin.
Tingimus: Seda juhul kui Hero on keskmisest agressiivsem mängija.
Seletus: Me teame seda, et kui vastaseks on callingstationist donk, siis tema vastu me tricky playd ei tee. Me ei blufi ja me isegi ei semiblufi. Me ei raise teda oma reatõmbega, sellel pole mõtet, sest Fold Equity on kas üliväike või puudub. Right? Ok. Ja mida see tähendab? See tähendab seda, et me mängime ainult value peale, olgu selleks siis mingi väga hea käsi või ainult teine-kolmas paar. Fakt on see, et me vajame kätt.
Nii, ja kus on rohkem selliseid callingstationist donke? Obviously microlimitis. Ja siis ongi nii, et sa istud sinna lauda ja hakkad lihtsalt kätt ootama, ehk me sõltume kaartidest.
Näide: Istud NL100 lauda, sa tunned sealt ära 7 regulari ja pärast mõnda kätt saad aru, et see viimane kutt, kes seal koguaeg reloadib on "kullaauk". Sul on vaja kaarte selle venna jaoks. Aga samal ajal, kui teised regularid ootavad ka nüüd donkey vastu kaarte, saad sina neid ahistada.
Aga istud sinna NL4 lauda, ning vahet pole kas sa tõstad nüüd standardi järgi 4 + 1 või 10 + 2 BBd preflopis, sa jõuad ikka 4 "anytwo mehega" floppi. Flop on must 47J, kaks sama masti. Sa vaatad uuesti oma kätt, seal särab punane AK ja järgmisena sa juba tead, mis teha - C/F.
Kokkuvõte: Unusta pokertrackerid ja tricky play ja kui sul kätt pole, siis kustuta oma mälust väljendid nagu cbet, second barrel, floating, bluffing, fold equity ja kõik see muu, mille sa oled raamatutest ja foorumitest suure vaevaga selgeks õppinud. Sa ei vaja neid. Lihtsalt istu seal, vahi oma monitori ja oota oma AAd, ja tea seda, et kui sa sellega nelikut ei hiti, siis on vägagi võimalik, et viimase tänava ajaks oled sa surnud. Microlimitis on vaja rohkem kannatust, microlimit sarnaneb rohkem liinitööle, ja lisaks sellele on sinu kannatuste ja pideva liini peal istumise eest makstav palk tunduvalt väiksem.
EDIT: Veelgi lühem kokkuvõte: Ühel puhul mängid sa 1-2 donkey vastu, teisel puhul 5-8 donkey vastu. Ja viimase puhul tuleb see lause meelde: "Playing against the odds."
Kes leiab, et "lebovend võiks endale anaalkuulikesi perse toppida, teha kolmele kutile deepthroati ja lõpetuseks ennast põlema panna", siis sooviks teilt siiski põhjendatud vastuseid: miks, kuidas ja millega ma eksisin.

Comment