PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #481
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas Luusercs Vaata postitust
    Mul mingi müstiline probleem EE kliendiga. Windows XP all töötab kõik ilusti, Windows 7 all pean iga kord käsitsi PokerStarsUpdate.exe käima laskma ja peale seda hakkab tööle. Kas probleem võib olla selles, et mul ei ole installitud EE klient C kettale??
    Kas tegu ei või olla mingi win7 administraatori probleemiga, mul oli sarnane asi, pidi õigused lubama ja kindlasti run as administrator panema käivitamisel.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #482
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Kui WIN7 korral analoogsed õiguste probleemid, siis selline vidin teeb asja mugavaks. Pmslt parema klickiga saad iga soovitud kataloogi üle täielikud administreerimise õigused võtta. http://www.blogsdna.com/2173/add-take-ownership-option-in-right-click-context-menu-of-windows-7.htm

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #483
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Keegi eesti suppordiga suhelnud?

        Kaua aega võib minna, et mu ID kaardi koopia üle vaadataks.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #484
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Mul paluti igatahes verification@pokerstars.com saata dokumendi pilt, et cashout kraanid lahti tehtaks. Seal läks 6 tundi.

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #485
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            tra tuli ennem meelde, et peaks boonuse ära võtma. hakkasin siis deposiiti tegema, tra seb teeb hooldustöid ja id kaardi süsteem ei tööta. ja boonust vist enam 17ndal ei saa, deposiit peab olema tehtud enne 17. okt.
            failed :(

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #486
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Helmps Vaata postitust
              tra tuli ennem meelde, et peaks boonuse ära võtma. hakkasin siis deposiiti tegema, tra seb teeb hooldustöid ja id kaardi süsteem ei tööta. ja boonust vist enam 17ndal ei saa, deposiit peab olema tehtud enne 17. okt.
              failed :(
              Seal saab ju lihtsalt panna id koodiga ka, ma panin vähemalt.

              Ja võid ju nä moneybookerist või kuskil min depo teha, pärast saad juurde osta mitmes osas.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #487
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                tee ruttu ära ja väida, et sa arvasid, et 17. nende serveri aja järgi(sul 07:00-ni aega). Worth a shot : >

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #488
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Seal saab ju lihtsalt panna id koodiga ka, ma panin vähemalt.

                  Ja võid ju nä moneybookerist või kuskil min depo teha, pärast saad juurde osta mitmes osas.
                  id koodiga? tell me more. ma ei saa hästi aru, mida sa silmas pead praegu
                  kahjuks pole moneybookersit ja uneti koodikaarti ka pole enam teab mis ajast
                  ainuke e-wallet mis mul töökorras, on webmoney. saaks sinnagi kellegi käest 10$, et saaks esimese osa tehtud, oleks hea. aga siit foorumist vaevalt keegi seda walletit kasutab.
                  kui juhuslikult siiski kellelgi peaks olema webmoney ja seal vähemalt 10$, andke teada enne kella 07.00. saan täna päeval panka kanda, kohe kui seb normaalselt toimima hakkab jälle.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #489
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                    id koodiga? tell me more. ma ei saa hästi aru, mida sa silmas pead praegu
                    kahjuks pole moneybookersit ja uneti koodikaarti ka pole enam teab mis ajast
                    ainuke e-wallet mis mul töökorras, on webmoney. saaks sinnagi kellegi käest 10$, et saaks esimese osa tehtud, oleks hea. aga siit foorumist vaevalt keegi seda walletit kasutab.
                    kui juhuslikult siiski kellelgi peaks olema webmoney ja seal vähemalt 10$, andke teada enne kella 07.00. saan täna päeval panka kanda, kohe kui seb normaalselt toimima hakkab jälle.
                    Isikukood, pakub alguses valida id kaardiga, siis panin sealt et pole saadaval ja viskas järgmise akna ette kus panin isikukoodi ja oligi korras.

                    Vähemalt mul.

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #490
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Sa vist mõtled konto verifitseerimist. Selle sain ükspäev juba ära tehtud ID kaardiga. Praegu lihtsalt mul see probleem, et SEB teeb mingeid hooldustöid (lugesin nende lehelt, et uuendavad keskkonda ja võib esineda tõrkeid sel nädalavahetusel) ja ma ei saa deposiiti teha, sest SEBis ID kaart ei toimi. Pokerstarsis saan kõike ilusti sisestada ja viskab edasi pangalingile, aga seal olen kinni nagu ratas sõnnikus

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #491
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                        Sa vist mõtled konto verifitseerimist. Selle sain ükspäev juba ära tehtud ID kaardiga. Praegu lihtsalt mul see probleem, et SEB teeb mingeid hooldustöid (lugesin nende lehelt, et uuendavad keskkonda ja võib esineda tõrkeid sel nädalavahetusel) ja ma ei saa deposiiti teha, sest SEBis ID kaart ei toimi. Pokerstarsis saan kõike ilusti sisestada ja viskab edasi pangalingile, aga seal olen kinni nagu ratas sõnnikus
                        Okei sain nats valesti aru mõtlesin, et üritad PS id kaardiga siseneda nagu ma ise esimest korda üritasin ja lõpuks nägin et polegi vaja

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #492
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Juhtub

                          Ma jah üritasin deposiiti teha, et saaks sellest boonusest osa, aga võta näpust...

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #493
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                            Juhtub

                            Ma jah üritasin deposiiti teha, et saaks sellest boonusest osa, aga võta näpust...
                            täna, 17ndal kell 23.59 (ET) saab alles boonus läbi :)

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #494
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              depoesin esimt korda ja kasutasin boonuskoodi EE100. kui mängin depo boonuse lahti, kas siis on võimalus veel omakorda 100$ ka lahti mängida?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #495
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Saatsin täna hommikul pildi oma dokumenist audentimiseks. Kaua see protsess aega võtab? Mul siin tekkis ilge vajadus üks väike cashout teha.

                                EDIT: samal ajal panin kirja ka supporti teele oma vigases inglise keeles ja voila, 2 minutiga tuli vastus Tarvilt.

                                Tänx, mees.
                                Last edited by Kotkas1000; 18.10.10, 14:23.

                                Comment

                                Working...