Re: PokerStarsi Eesti Litsents
Kas tegu ei või olla mingi win7 administraatori probleemiga, mul oli sarnane asi, pidi õigused lubama ja kindlasti run as administrator panema käivitamisel.
Algselt postitas Luusercs
Vaata postitust

Comment