PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #451
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
    No aga nii ta on ju ,mis me hakkame ilustama siin asju , kui sellel saidil on 0 plussi minu jaoks. Pmst tehti nii ,et ma ei saa oma 200 dollarit nüüd kunagi kätte. Kuna mul UNET-i ega mingid muud krediitpanka ei ole siis on bizdec ju. Mitte kuidagi ei saa seda raha välja kanda.
    tee MB?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #452
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      tee MB?
      Tõenäoliselt ta ei ole 21 ja seetõttu ei saa raha kontole kanda, et nii kogu raha uuesti välja kanda.

      Aga jah, selleks ongi kliendtugi, kes teeb kindlasti erandi ja hoolitseb selle eest, et raha ikkagi kätte saaks.

      Comment

      • Stennu123
        Räme Fish
        • Sep 2010
        • 24

        #453
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Olen küll 21 aga mis see MB on ? ja kuidas see toimib?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #454
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
          Olen küll 21 aga mis see MB on ? ja kuidas see toimib?
          Kui sa oled 21, siis milles probla? Koli üle PokerStars.ee-le ja tee Moneybookersise (MoneyBookers = MB) konto. Kanna MB-sse $10 (laena see kasvõi mõnelt pokkerisõbralt) ning tee $10 deposiit starsi. Kui deposiit tehtud siis nüüd saad teha ka oma väljakande MB kontole.

          Isegi kui PokerStars.ee-d ei ole tulnud seisaks sa praegu ju täpselt sama probleemi ees. Seega kolimist nüüd küll ära süüdista :)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #455
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
            Eestlaste jaoks keerati Pokerstars konkrteetselt p***i, täiesti ajukääbikud on need seadused teinud.Ciao Pokerstars
            Mis sul p***i keerati? Minu arust üks parimaid (kui mitte parim) seadus pokkeri reguleerimiseks mis tehtud on. Me ei pea maksma riigile makse erinevalt USA-st, Prantsusmaast, Rootsist, Soomest jne, pokkeritoad ei võta meilt rohkem rake erinevalt Itaaliast. Jah, paljudes riikides ei ole pokkeri reguleerimiseks üldse seadusi, aga nagu näha siis tasapisi nad tekivad igale poole ja kui peab mingi seadus olema, siis meie omaga ma olen väga rahul.

            Comment

            • Stennu123
              Räme Fish
              • Sep 2010
              • 24

              #456
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Asi on selles ,et ma oleks selle maha müünud ülekannetega . Mul on selline probleem preagu ,et Pokerstars.ee kontor 180 dollarit ja tahan seda Swed või Uneti kanda. MB-sse tegin kasutaja ära mis edasi.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #457
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                kanna Starsist MBsse (ise ei pidanud näiteks ennem MB kaudu depoma) ja MBst oma panka.
                Last edited by kardaanirist; 11.10.10, 12:57.

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #458
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
                  MB-sse tegin kasutaja ära mis edasi.
                  ***** sa oled nagu mingi taun, "tegin kasutaja ära ja nüüd passin nagu tuppesmunn123 kuni antakse järgmine käsklus, siis saan ühe liigutuse veel teha."

                  uuri ise ka midagi, kqgf !FR"#!R

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #459
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                    ***** sa oled nagu mingi taun, "tegin kasutaja ära ja nüüd passin nagu tuppesmunn123 kuni antakse järgmine käsklus, siis saan ühe liigutuse veel teha."

                    uuri ise ka midagi, kqgf !FR"#!R
                    Hea mulje jääb ka sinust. Asjalik.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #460
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      hei kuulge, kas ma magasin selle depoboonuse maha? eile oli viimane päev depo tegemiseks???

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #461
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Täna oleks pidanud olema viimane päev depo-boonuse tegemiseks, aga tundub, et seda perioodi on veelgi pikendatud just, 17. okt-ni.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #462
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          hei kuulge, kas ma magasin selle depoboonuse maha? eile oli viimane päev depo tegemiseks???
                          Boonuse perioodi pikendati kuni 17 oktoobrini (23:59 ET)


                          EDIT: Oops, erplander jõudis ette
                          Last edited by Tarvi; 11.10.10, 13:56.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #463
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                            Boonuse perioodi pikendati kuni 17 oktoobrini (23:59 ET)
                            jep.. avastasin ise ka seda kui depo täna siiski ära tegin ja cashieris boonuste listi ilmus:-) tore on.. mul oli nii haige nädal, et täna sain alles arvuti taha sisuliselt...

                            Comment

                            • Lukken
                              Julm Donk
                              • Apr 2010
                              • 87

                              #464
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                              ***** sa oled nagu mingi taun, "tegin kasutaja ära ja nüüd passin nagu tuppesmunn123 kuni antakse järgmine käsklus, siis saan ühe liigutuse veel teha."

                              uuri ise ka midagi, kqgf !FR"#!R
                              Ühesõnaga kui sul kunagi siit saidilt on kunagi abi vaja siis oled kohe insta tupesmunn?Oleks admin paneks kohe siuksele ninatargale mute peale
                              Ja miks mitte aidata inimest kui sa tead vastust ja saad 2 klõpsuga vastata,kui lasta inimesel tuulata netis?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #465
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Sest noorus on niigi hukas. Las arendavad oma ajukääre ka.

                                Comment

                                Working...