PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #436
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Äkki selle mul ei töötagi, et ma pole 21. veel vä :P
    scherlock, sina vä?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #437
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      No stfu eks kui midagi tarka pole öelda.. Nahui ma ei ole kursis selle teemaga ja mõtlesin, et kõik saavad/peavad selle ülekolimise ära tegema.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #438
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        No stfu eks kui midagi tarka pole öelda.. Nahui ma ei ole kursis selle teemaga ja mõtlesin, et kõik saavad/peavad selle ülekolimise ära tegema.
        No siis oleks viimane aeg ennast asjaga kurssi viia, mitte teisi sõimata.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #439
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Irw.. selle ma äkki postitasingi siia, et teada saada ? Aga mingi Sherlock lendab kohe kaela.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #440
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Grow up biaatch.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #441
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              u2

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #442
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Äkki selle mul ei töötagi, et ma pole 21. veel vä :P
                sherlock, sina võh?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #443
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Äkää, Tuul olen

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #444
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                    sherlock, sina võh?
                    Ainet uueks flashiks :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #445
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Jepi.. ok, mul pole rohkem aega segast ajada, vaja väljas käia.

                      Comment

                      • EstKert
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 3

                        #446
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Absurdne jutt. Oli ju teada, et eestlased peavad mängima oma kliendist. Sellest oli teatatud ja nüüd teha nägu, nagu see oleks kellegi teise peale sinu enda süü, on täiesti mõttetu. Lisaks mindi uuele kliendile üle mitme päeva eest ja olnuks aega maa ja ilma seda isegi teha.

                        Seda ma arvasingi, et kohe läheb tatipritsimiseks. Siinkohal tahangi tänada kasutajat $$$`t toetuse eest. Aga teistele parastajatele ja targutajatele siis niipalju veelkord infoks, et turniiripileti sain 04.10.2010 ja regasin ennast sellele kohe ka ära. Meili selle kohta, et tuleks PokerStars.EE -sse üle kolida sain 07.10.2010, aga kuna ma tõesti ei olnud alates 05.10.2010 arvuti läheduses (viibisin Serbias), siis kätte sain info selle kohta alles eile ca. 30 minutit enne turniiri algust. See oli juba ilmselgelt liiga hilja. Üritasin siis veel kibekähku teha kõik, mis minust oleneda võinuks, kuid tulutult. Veateateks ütles, et ümberkolimine ei õnnestu, kuna olete registreerinud ennast turniirile.
                        Kas tahate öelda, et kui ma oleksin ennast turniirilt eemaldanud (PokerStars.com alt), et siis oleksin saanud üle kolida ja see pilet oleks olnud uuesti (PokerStars.EE all) kehtiv? Ise ma selles küll kahteln.

                        Comment

                        • Stennu123
                          Räme Fish
                          • Sep 2010
                          • 24

                          #447
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Eestlaste jaoks keerati Pokerstars konkrteetselt p***i, täiesti ajukääbikud on need seadused teinud.Ciao Pokerstars

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #448
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
                            Eestlaste jaoks keerati Pokerstars konkrteetselt p***i, täiesti ajukääbikud on need seadused teinud.Ciao Pokerstars
                            solid first post

                            Comment

                            • Stennu123
                              Räme Fish
                              • Sep 2010
                              • 24

                              #449
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              No aga nii ta on ju ,mis me hakkame ilustama siin asju , kui sellel saidil on 0 plussi minu jaoks. Pmst tehti nii ,et ma ei saa oma 200 dollarit nüüd kunagi kätte. Kuna mul UNET-i ega mingid muud krediitpanka ei ole siis on bizdec ju. Mitte kuidagi ei saa seda raha välja kanda.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #450
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
                                No aga nii ta on ju ,mis me hakkame ilustama siin asju , kui sellel saidil on 0 plussi minu jaoks. Pmst tehti nii ,et ma ei saa oma 200 dollarit nüüd kunagi kätte. Kuna mul UNET-i ega mingid muud krediitpanka ei ole siis on bizdec ju. Mitte kuidagi ei saa seda raha välja kanda.
                                support ka ütles, et kuidagi ei saa?

                                Comment

                                Working...