Re: PokerStarsi Eesti Litsents
minuarust peaks enamikel seebikatel olema tänapäeval MAKRO funktsioon, millega annab väga edukalt teha pilte dokumentidest ja muust kribust nii et kõuk näha oleks... et kui näed tulbikujulist ikooni fotokal endal või ekraanil, siis see peakski olema MAKRO
minuarust peaks enamikel seebikatel olema tänapäeval MAKRO funktsioon, millega annab väga edukalt teha pilte dokumentidest ja muust kribust nii et kõuk näha oleks... et kui näed tulbikujulist ikooni fotokal endal või ekraanil, siis see peakski olema MAKRO
Comment