PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lypsja
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 270

    #376
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    minuarust peaks enamikel seebikatel olema tänapäeval MAKRO funktsioon, millega annab väga edukalt teha pilte dokumentidest ja muust kribust nii et kõuk näha oleks... et kui näed tulbikujulist ikooni fotokal endal või ekraanil, siis see peakski olema MAKRO

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #377
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      No mismoodi mai saa, kui ma olen juba registreerinud sellele turniirile eelnevalt?! Ei viska lauda lambist ette või? :P

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #378
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Endal oli ka see id jama eile. Täna tegin moblaga pildi mõlemalt poolt ja saatsin ära,tunniga vastus käes, et kõik ok. Suht kiire see eesti support.

        Comment

        • bJako
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 114

          #379
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
          Sama siin, kusjuures eile sain registreeritud ja terve õhtu mängitudki, täna hommikul tahetakse jällegi ID-kaarti näha, aga seekord enam autentimine ei õnnestu ei nii ega teistpidi.

          Supporti saatsin maili.
          Sain supportist veidi kiiremini kui 10h jooksul standardse vastuse, et saatke logid ja et minu kiri oli saadetud valelt e-maililt ja ma võin muuta oma e-maili.. blaah - kui ma ei saa sisse logidagi.

          Allkirjaks Tarvi :-(

          Suhtlus siis mõlemat pidi inglise keeles.
          Ehh, kui ei saa, siis ei saa, kahju freerollidest, mis raisku lähevad minu jaoks. Jama selle ID kaardiga aga et ka ID kood enam ei kõlba, on küll progejate kala juba. Eks ma mängin siis mujal.

          Comment

          • bJako
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 114

            #380
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas bJako Vaata postitust
            Sain supportist veidi kiiremini kui 10h jooksul standardse vastuse, et saatke logid ja et minu kiri oli saadetud valelt e-maililt .
            Uuele kirjale >I'm quite sure there is no problems in my computer but in your server if server cannot verify my personal ID code.


            tuli mõne minutiga vastus

            Please accept our sincere apologies for the inconveniences. We are aware of the problem and our programmers are working on fixing it as soon as possible. We do our best to get the issue resolved, we will let you know when it is done, and you can then complete the account validation.
            Amy

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #381
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Enam ei tule e-mailile võidetud turniiride info. Request tournament history ka ei tööta.
              Eile õhtul peale kolimist töötas kõik OK.
              Saatsin supporti kirja.
              Kas kellelgi on vel sama jama?

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #382
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Oot kui isikukoodiga regamine ei töödanud, siis pidi neile emaili saatma isikukoodi ja kasutajanimega ?
                Saatsin. Vastati umbes 20 lauselise tekstiga, et proovi veel. Ja küsisin veel, et kas võib ka eesti keeles kirjutada. Sellele ei vastatud.


                No jõbanõi, ei tööta ju see isikukoodi võimalus.

                Comment

                • kaval-ants
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 191

                  #383
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Oot kui isikukoodiga regamine ei töödanud, siis pidi neile emaili saatma isikukoodi ja kasutajanimega ?
                  Saatsin. Vastati umbes 20 lauselise tekstiga, et proovi veel. Ja küsisin veel, et kas võib ka eesti keeles kirjutada. Sellele ei vastatud.


                  No jõbanõi, ei tööta ju see isikukoodi võimalus.
                  pigem pidi saatma isikut tõendava dok. koopia....

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #384
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    ikka funkab

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #385
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Tra. täna käivitades kõik seaded läinud.

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #386
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        Tra. täna käivitades kõik seaded läinud.
                        Sama lugu, ülimalt nüri värk.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #387
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                          pigem pidi saatma isikut tõendava dok. koopia....
                          "Kontrollige 10x üle, et sünniaeg on õigesti sisestatud (aknas, kus oma andmed sisestate). Kui koodi vastu ei võta, siis saatke klienditukke kiri oma sünnikuupäeva ja isikukoodiga, et saaksime võimalikke probleeme uurida."

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #388
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            Tra. täna käivitades kõik seaded läinud.

                            +1. Ma olen juba 2 korda seadistanud (eile õhtul ja täna hommikul) ja nüüd tulin töölt koju, mõtlesin, et hakkan mängima ja huia bella rsk. Kõik jälle nullis.

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #389
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              id kaardiga verifides mul küll mingit probleemi polnud. alguses ei tahtnud toimida, siis panin id-kaardi utiliidi tööle, mille saab id kaardi kodulehelt alla tõmmata, ning toimis suurepäraselt. ehk kui asja toimima ei saa, on pigem asi ikkagi arvuti ja monitori vahel, mitte softi puudujääkides.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #390
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Jep. Päris meeldiv oli kõik seaded uuesti panna.

                                Comment

                                Working...