PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #361
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Ehk siis tuleks kiirelt roll välja kanda ja uuesti sisse? Siis töötab ka vms ?



    E: Muidu on mul vähemalt kõik ilusti sujunud :)

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #362
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      kuskil eespool oli öeldud, et siis ei toimi kui vahepeal raha välja kannad

      Comment

      • bJako
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 114

        #363
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas heiki Vaata postitust


        Ja veel, kellel miskipärast ei õnnestu id-kaardiga .ee-s kontot valideerida, saavad vajutada nuppu "mul pole hetkel ID-kaarti" ja sisestada oma isikukoodi. See võimaldab kõiki mänge mängida. Raha küll siis välja võtta ei saa, kuni konto pole ID-kaardi abil või dokumendikoopiate saatmise kaudu verifitseeritud. Kellel ka see ei peaks õnnestuma, kontrolligu numbreid ja proovigu uuesti. Kui ikka mingi jama, siis kirjutatagu support@pokerstars.ee

        Kui on mingeid muid küsimusi, tasub kõigepealt läbi lugeda see leht: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/launch/faq/
        ID kaart on sees ja töötab kõigi muude progede jaoks.
        Pokerstars.ee ütleb, et sedikeskusega ei saa ühendust või ei saa ühendust ID kaardiga. Lähen siis teise nupu kaudu - sisestan isikukoodi. Ja ikka teatab, et mu ID kaart on vananenud vms??? Täitsa lolliks läinud? Isikukood ka äkki ei kõlba enam??

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #364
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas bJako Vaata postitust
          ID kaart on sees ja töötab kõigi muude progede jaoks.
          Pokerstars.ee ütleb, et sedikeskusega ei saa ühendust või ei saa ühendust ID kaardiga. Lähen siis teise nupu kaudu - sisestan isikukoodi. Ja ikka teatab, et mu ID kaart on vananenud vms??? Täitsa lolliks läinud? Isikukood ka äkki ei kõlba enam??
          Sama siin, kusjuures eile sain registreeritud ja terve õhtu mängitudki, täna hommikul tahetakse jällegi ID-kaarti näha, aga seekord enam autentimine ei õnnestu ei nii ega teistpidi.

          Supporti saatsin maili.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #365
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            No minul analoogne lugu, et kõik eile õhtul seadistatud filtrid, settingud, themed hommikul kadunud! Kõik vaja uuesti sisestada. Aiaiai, ei meeldi...

            Edit: ja millegipärast viskab pidevalt lobbys no limit/pot limit menüü asemel fixed limitisse!

            Comment

            • nummar
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 322

              #366
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              ma ei saa aru miks idkaardi lugejast tehtud pilt ei sobi tõestamiseks, pole digikat ega skännerit :S

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #367
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Tarvi, kas palun saaksid vastata mu küsimusele, mida kirjutasin 1,5 lehte tagasi? Tean, et käed jalad tööd täis, aga väga oleks vaja teada

                Comment

                • heiki
                  Räme Fish
                  • Jun 2010
                  • 22

                  #368
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                  Aidake mind... Ei ole ID.kaarti hetkel kuna suutsin selle ära kaotada. Nüüd kui sisenen ilma ID-kaardita siis täidan kõik kenasti ära ja viskab sellise teksti mulle: Please enter your phone number as you would find it in a phone book and include the area code.Do not include zeros at the beginning of your country code.

                  Ometigi on kõik väljad kenasti täidetud... Millega ma eksin ???

                  Vanust on 21 olemas!
                  Kontrolli, ega ükski telefoninumber puudu ei jäänud 372 xxxxxxxx

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #369
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Tarvi, kas palun saaksid vastata mu küsimusele, mida kirjutasin 1,5 lehte tagasi? Tean, et käed jalad tööd täis, aga väga oleks vaja teada
                    Igasugune loogika ütleb, et ei saa.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #370
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      oma fppsid rahaks convertimiseks läheb vist terve igavik :D
                      Äkki kui ma .com suppordiga ühendust võtan, siis on ehk võimalik kiiremini saada?

                      edit: Kui mul on ostetud vip boonus, siis kas on võimalik, et see tühistatakse ja kantakse siis vastavad fpp-d tagasi (650$ puhul 50k fpp) ning vahetatakse see rahaks? Eespool Tarvi jutust jäi selline mulje, aga samas pole kuskil seda kirjas..
                      Last edited by k2snakalle; 08.10.10, 10:53.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #371
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Kood:
                        Date: Fri, 8 Oct 2010 05:03:03 -0400
                        From: verification@pokerstars.ee
                        To: xxx@gmail.com
                        Subject: Verification of Your Account
                        Kood:
                        Date: Fri, 8 Oct 2010 05:05:24 -0400
                        Subject: Re: Verification of Your Account
                        From: xxx@gmail.com
                        To: verification@pokerstars.ee
                        Kood:
                        Date: Fri, 8 Oct 2010 06:12:36 -0400
                        From: "PokerStars Security" <security@pokerstars.ee>
                        To: xxx@gmail.com
                        Subject: PokerStars Verification - ID Accepted - Cashouts Enabled

                        1,2,3 ja tehtud
                        Jätkuvalt parim support

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #372
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Tarvi... miks sa saadad üheseid vastuseid? Mu email sisaldas ka teisi küsimusi millele vastust ei saanud...
                          Ma saan aru, et käed jalad tööd täis, aga emailid võiks läbi ka lugeda ja küsimustele vastused anda.

                          edit:Nüüd kõik korras! Tänud
                          Last edited by k2snakalle; 08.10.10, 12:23.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #373
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Hmm veider arvestades, et ma eile tegin kolimise ära ja mängisin ka terve õhtu??? Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            e: Oligi mingi segadus neil endal. Nüüd kõik korras.
                            Last edited by inward; 08.10.10, 12:54.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #374
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Vaikselt närvi ajab see ootamine juba. Mul see deela, et sisestan isikukoodi ja ilmselt ei aksepteerita seda. Loobib tagasi kogu aeg isikuandmete lehele ja see fking aken ei kao kuhugi.
                              Saatsin oma pildid verification@pokerstars.com... tuli vastu cashouts enabled. Kuid ikka mitte midagi ei saa teha kuna isikukood pole aksepteeritud pokerstarsi kliendis. Saatsin uue e-maili supporti. Sain vastu et email edastatud palume kannatust 12h juba ootan...ei kippu ei kõppu.... kannatus on katkemas :D
                              närvihaige tervitused

                              Comment

                              • I R Baboooon
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 235

                                #375
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Mis ajal lootust on ID kaardi lugejaga kinnitada oma ID'd? Pole hetkel piisavalt head kaamerat käepärast võtta, millega numbrid arusaadavalt jääksid.

                                Comment

                                Working...