Re: PokerStarsi Eesti Litsents
Ehk siis tuleks kiirelt roll välja kanda ja uuesti sisse? Siis töötab ka vms ?
E: Muidu on mul vähemalt kõik ilusti sujunud :)
Ehk siis tuleks kiirelt roll välja kanda ja uuesti sisse? Siis töötab ka vms ?
E: Muidu on mul vähemalt kõik ilusti sujunud :)
Comment