PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #256
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Mingi nuss on.
    ainult fixed limit laudu näitab

    panin ise pange :D
    Last edited by dener89; 07.10.10, 14:32.

    Comment

    • mahoumori
      FPP Pro
      • Mar 2010
      • 290

      #257
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      # PokerStars Classic Theme
      # PokerStars No Images Theme
      # PokerStars Hyper-Simple Theme vist see

      Niiet nüüd tuleb valida halvimatest variantidest parim, kes kasutavad TableNinjat???
      Ma ei tea, kas pokerstars.ee saab üldse midagi teha, theme koha pealt. Voi peavad tiltbusteri omad mingi linnukese kuhugi panema, et themeid toimiks PS.ee keskkonnas

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #258
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        mnjaa iga uue asjaga on ikka segadust mõnuga... minul näitab ainult regular turniire ja sit&go'sid (ei yhtki KNOCKOUT, DON jne turkat)... vägistanud filtreid kuid ümmargune baranka... oskab keegi midagi kommenteerida?

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #259
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Moneybookers vähemalt alles sõber just sai sealt deposiidi teha.

          Comment

          • raaids
            Grinder
            • Mar 2009
            • 606

            #260
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            mul ei näita ka don-e

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #261
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Kuhu ma pean saatma ID-kaardi koopia?

              EDIT: LEITSIN:)

              Comment

              • heido24
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 402

                #262
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                kui ma passist pilti teen siis ainult sellest lehest kus pilt on ?

                Comment

                • nummar
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 322

                  #263
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  tubli töö starsi poolt eriti ID-kaardi tugi jms.. mul läks ca 4minutit kogu selle kolimisega aega... ühtegi probleemi ei tekkinud..

                  EDIT: veidi järeltööd oli vaja ainult teha, vanast starsi kataloogist konfifailid, user.ini jms ümber kopeerida, et ei peaks optioneid jms üle käima..
                  fakk ma selle peale ei tulnd, toksisin kõik uuesti manuaalselt lol

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #264
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    Pühapäeval Pokernews 10K freerolli saan mängidA?:D Et ma juba regatud ja Buy in on tasuta:D(pole real money buy in)??
                    Mul oli sama see ticket, nüüd kui pokerstars.ee'sse sisse login, siis näitab et ticket on, aga valikus 3 turniiri, 7. nov, 9. dets ja 11. jan, GG.

                    Siis pokerstars ütleb, et ID kaart on kehtetu, kui proovin kinnitada(teistes kohtades töötab vabalt) ning samuti ei impordi hem käsi enam millegi pärast-.-

                    Comment

                    • ilikeu
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 73

                      #265
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      kuidas noted saaks? copysin mõlemad note failid aga kõik regularid on "puhtad"

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #266
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Sulge soft enne kui faile copyd.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #267
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Ärge mulle palun foorumis privaatsõnumiga küsimusi saatke, ma ei saa siit kaudu Teie kontol midagi teha.

                          support@pokerstars.ee on Teie sõber.

                          Loodan, et kõikidel läheb kolimine valutult...

                          Comment

                          • nummar
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 322

                            #268
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            kuna pokerstars on nüüd eestis, kas siis tuleb sisse ja väljamaksetele lisaks ka swedbanki võimalus `?

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #269
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                              Mul oli sama see ticket, nüüd kui pokerstars.ee'sse sisse login, siis näitab et ticket on, aga valikus 3 turniiri, 7. nov, 9. dets ja 11. jan, GG.

                              Siis pokerstars ütleb, et ID kaart on kehtetu, kui proovin kinnitada(teistes kohtades töötab vabalt) ning samuti ei impordi hem käsi enam millegi pärast-.-
                              hand history läheb nüüd pokerstars.ee kataloogist imo.

                              aga kuna ta seda id confirmationit küsib, logisin sisse, aga pole veel midagi tulnud

                              Comment

                              • ilikeu
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 73

                                #270
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                Sulge soft enne kui faile copyd.
                                obviously
                                samuti addisin käsitsi note läbi software kuid pooled regularid on ikka ilma värvita ja notedeta

                                Comment

                                Working...