PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #211
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kuule situ ube ausalt. Ma vastasin lihtsalt eelmisele, et see 2010 vip stellar bonus, et noh 2011 see ei kehti juba ntx enam ju. Muud ei midagi.
    aa ja seda veel, et emmm mmmm aa jah .. SITU UBEEEEEEEEEEEE
    Kuidas saab ube sittuda?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #212
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      Mängin NL2, ning mul on 50$stellar vabanemas, ehk 25bi'd. Sinujaoks võib see mingi saiaraha olla, kuid mulle oleks seda väga vaja. 80 vpp'd veel jäänd, loodan et enne seda eesti soft ei tule.
      80vpp`d on üpriski vähe ju:) selle teeb vast päevaga ära kui ei siis kahega. Sellepärast ei tasu muretseda

      Comment

      • Howie Diddot

        #213
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Proxyga saab tirida .com clienti.

        // kes iganes siin enne mind softi soovis. Minut hiljem postitus kustutatud juba :D
        Last edited by Külaline; 02.10.10, 19:57.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #214
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas krayzie Vaata postitust
          Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....
          kergem on lasta kellegil saata sul starsi mingi vana soft ja teeb update ära.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #215
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas krayzie Vaata postitust
            Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....
            kolm neli viis kuus lehte tagasi on rankalt link softile (psi teemas st)

            Comment

            • Tarvi
              PokerStarsi Esindaja
              • Sep 2009
              • 347

              #216
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas krayzie Vaata postitust
              Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....
              Mina isiklikult ei saa anda kuidagiviisi linki. Sorry :(

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #217
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Aga ma ei saa aru, kuidas siis praegusel hetkel uued mängijad või vanad, kes ei oma PS klienti saavad Starsis mängida?

                Täielik saba lahti-nokk kinni olukord ju.

                EDIT:
                Kui vajadus suurem võin lasta mõnel "välismaalasel" kliendi ära tõmmata ning riputan selle üles.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #218
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Masekas tuli peale seda teemat lugedes, aga okei.

                  Nii keerulised süsteemid ka rsk. :S

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #219
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Korralik prohmakas on reklaamida välja Eesti pokkeritoa avamine kui nädalaga ei suudeta klienti korda saada. Oleks võinud siis reklaamiga oodata niikaua kuni tarkvara arendus järgi jõuab.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Korralik prohmakas on reklaamida välja Eesti pokkeritoa avamine kui nädalaga ei suudeta klienti korda saada. Oleks võinud siis reklaamiga oodata niikaua kuni tarkvara arendus järgi jõuab.
                      Ma arvan, et PokerStars'i juhatus teab kõige paremini, mis on kõige õigem.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #221
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        mul on pokerstarsi klient on olemas, kel vaja
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Howie Diddot

                          #222
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Proxy.org kaudu saate PokerStars.com tarkvara allalaadida.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #223
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                            Proxy.org kaudu saate PokerStars.com tarkvara allalaadida.
                            Pane siis mis proxy'ga ka saab, sest ma proovisin hommikul 10t erinevat, ei saanud.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #224
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Browse safely, privately, and access content worldwide. HMA works on PC, Mac, Android, iOS, Linux & routers. Get HMA today!


                              sellega peaks saama, vähemalt ma sain tarkvara dowloadima :)


                              lükkasin faili .rari ja uppisin @ http://www.upload.ee/files/844457/Po...stall.rar.html
                              Last edited by hotcocacola; 04.10.10, 19:31.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #225
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Kas ma olen ainuke kes ps-i sisse ei saa? näitab et otsib ühendus..ühendus njetu.

                                Comment

                                Working...