PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #151
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Alla 21 aastased - palun oodake, kuni PokerStars.EE on avatud, enne kui oma konto varade konverteerimise taotluse Supporti saadate :)

    EDIT: Palun vältige mulle siia privaatsõnumeid saatmast. Siin saan vaid vastata, et kirjutage supporti. Ma ei saa Teie kontot vaadata ega kommenteerida foorumist saadetud kirja põhjal.

    support@pokerstars.ee on teie sõber. Loodan, et nüüd töötab aadress kõigile.
    Last edited by Tarvi; 28.09.10, 15:25.

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #152
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Panen selle kirja igaks juhuks siia, ise sain küll targemaks...

      ----- Original Message -----
      Sent: 2010/09/28 10:11:18
      To: support@pokerstars.ee
      Subject: stellar boonuse väljamaksmine

      >Tere!
      >
      >Kas mängijatele, kes peavad Pokerstarsist lahkuma, makstakse ka pooleliolev stellar välja?
      >
      >
      >Lugupidamisega
      >
      >Magnus



      Tere Magnus,

      Täname kirjutamast.

      Meil on hea meel teatada uue Eesti PokerStars.ee tarkvara platvormi peatsest käivitamisest! PokerStars.ee on täielikult litsentsitud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt, nii et saate nautida võistlemist kaasmängijate vastu teadmisega, et meie sait on valitsuse poolt kontrollitud.

      Pange tähele, et avamine ei toimunud 27ndal septembril, nagu on kirjas veebilehel. Palume vabandust eksitava informatsiooni eest. Kahjuks ei saa me täpset kuupäeva ja ajastust lubada ning samuti pole meil võimalik enne seda boonuste väljamaksmise kohta lisainformatsiooni anda.

      Litsents võimaldab meil pakkuda pärisraha pokkerimänge keskkonnas, mis on täielikult Eesti valitsuse poolt heaks kiidetud. Võimalus PokerStars.EE tarkvara alla laadida ning meie pärisraha mängudes osaleda aktiveeritakse peatselt.

      Kõik vahendid, mida hoitakse praegu Teie PokerStars.com kontol, on 100% kindlas kohas ning väljamakseks saadaval. Kui sait on käivitatud, pole Teil Eesti valitsuse litsentsi kohaselt enam võimalik mängida meie PokerStars.com kontol, kuid saate ikka veel sisse logida .com versiooni, et näha, millised võimalused on Teie kontosaldo jaoks saadaval. Teie FPPd ja VIP-tase säilitatakse koos hetke VIP staatusega.


      Pange tähele, et miinimum vanus PokerStars.EEs mängimiseks on 21.

      Saadame rohkem informatsiooni kõikidele eestlastele. See kuvatakse ka PokerStars.COM tarkvaras ning saadetakse samuti Teie e-postile.

      Täname mõistmise eest. Ootame Teid PokerStars.EEsse niipea, kui see avatakse.

      Lugupidamisega,

      Liis
      PokerStarsi klienditugi

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #153
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas makz Vaata postitust
        Liis
        PokerStarsi klienditugi .
        See teema vajab pilti.

        Comment

        • heido24
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 402

          #154
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          mingit enamv2hem ajavahemiku ka ei oska 8elda kuna .ee stardib ?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #155
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            See teema vajab pilti.
            Aga palun.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Tarvi
              PokerStarsi Esindaja
              • Sep 2009
              • 347

              #156
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas heido24 Vaata postitust
              mingit enamv2hem ajavahemiku ka ei oska 8elda kuna .ee stardib ?
              Ei saa lubada, tõesti, lihtsalt on mõttetu lubada midagi kindlat või ajavahemikku, kui ootamatused võivad asja edasi lükata. Vabandused küll...

              OFFTOPIC: Liis on väga kena tüdruk

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #157
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Praegu muidu pokerstars.ee leht täitsa olemas juba ju, aga hetkel saab vana tarkvaraga ka mängida veel nagu ma aru saan?!
                Siin küsiti muidu korduvalt raha liigutamise asja, aga igaksjuhuks küsin veel üle, et .com-ilt .ee-le üle minnes pidi raha ka automaatselt kohe laekuma .ee-le. Kas ma siis cashoudin raha ennem välja .ee-le üle minnes, lähen .ee-le üle ja siis teen depo ja saan 100% $100?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #158
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  See teema vajab pilti.
                  +1

                  tarvi, orgunni pilt
                  lol

                  Comment

                  • volpriit
                    Räme Fish
                    • Sep 2009
                    • 21

                    #159
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #160
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas volpriit Vaata postitust
                      Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?
                      wtf alles praegu panin tähele seda :S

                      Comment

                      • kympa
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 110

                        #161
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas volpriit Vaata postitust
                        Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?
                        Eestlastele suunatud promode puhul on Stars varemgi selliste "pisiasjadega" mööda pannud, loodetavasti tulevikus ollakse täpsemad

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #162
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          ma ka avastasin just.

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #163
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Sain just turunduselt kinnituse, et alla 21 aastastele väljateenimata Stellar Rewarde kahjuks ei kompenseerita.

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #164
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas kympa Vaata postitust
                              Eestlastele suunatud promode puhul on Stars varemgi selliste "pisiasjadega" mööda pannud, loodetavasti tulevikus ollakse täpsemad
                              Uurin seda.

                              Comment

                              • lypsja
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 270

                                #165
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                sõber tahab pokerstarsi kliendiprogrammi alla laadida ja ei lase seda teha... mis kamm sellega nüüd on? niikaua kui *.ee tööle ei hakka on jokk?

                                Comment

                                Working...