PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #61
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See 21+ piirang on ka ikka vähe nutune. Vaja ikka muust maailmast eesrindlikult erineda. Eestis on paraku nii, et 18-aastane veel päris iseseisev ei ole ja võib ainult relva kätte võtta ja Afganistaani miiniväljadele minna kodumaad kaitsma. Viina ostmiseks või netis pokkeri mängimiseks on ta veel ebaküps. Sümptomaatiline on ka see, et kui keegi üritab sel teemal diskussiooni alustada, siis tuuakse mingi debiilik nurga tagant välja (a la Hannes Võrno eile) ja see selgitab, kuidas ta vargil käis ja raha maha mängis. Siis on kõik kurvad ja arutelu läbi.
    hahahaaa, lollllllllllll

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #62
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Sellest arutelust selgub, et paljude jaoks on Starsi puhul olulisim faktor buddy transfer.

      Vanasti kiideti softi.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #63
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Endal on ka tõsiselt kahju et sellest softist nüüd loobuma peab, bt oli vahepeal ka vaja.
        FT'sse ei saa ning Microgamingu soft on siis ainukene üks normaalsetest millega vist leppima peab.

        Comment

        • mihke666
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 228

          #64
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          NH, WP.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #65
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            tegelikult on ikka niiviisi, et juba 17 aastane saab võtta relva kätte ja minna afgaani :)

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #66
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Sellest arutelust selgub, et paljude jaoks on Starsi puhul olulisim faktor buddy transfer.

              Vanasti kiideti softi.
              Tegelikult kiidetakse seda, kui hästi kõik asjad starsis toimivad. Alates buddy transferist ja lõpetades multitablemisega. Ega siis niisama lihtsalt ei saada maailma parimaks pokkeritoaks. Lihtsalt kõik mis vaja, peab toimima. Kahjuks selle eesti versiooni puhul ma selles enam eriti kindel pole..

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #67
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Kõik on starsis super, ainuke mida pole on rakeback. Aga noh selles Eesti versioonis paistab, et on liigagi palju erinevaid miinuseid.
                Seega jah, mina ise kolin FTPsse.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #68
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  keegi võiks mulle lihtsalt lahti seletada, miks see buddy transfer Teile eluliselt tähtis on?
                  Näiteks tahad mängida Sunday milli. Helistad rikkurihärrale, teed talle kiire ülekande või lepid muu makseviisi kokku, ta kannab sulle insta raha ja sa saad mängida.
                  2) Sul on ülikiirelt raha vaja mingi vajaliku asja ostmiseks (enamikel tavaliselt siiski õlleraha), aga rahad on Starsis kinni, on laupäevane päev. Teed withdraw, pangakontole jõuab sul see alles neljapäevaks. Võtad Svenzaga ühendust, tehakse sulle kiire ülekanne panka, saad sekundiga naisega shoppama minna.
                  3) PokerStars $ => CASH
                  Sisuliselt on see sama hea kui sul on sularaha taskus. Oletame, et lendasid kasinnis käšš geimis bustosse, madiso annab sulle 12K EEKi rebuy jaoks, sina teed talle insta buddy transferi Starsis. Secure and fast, just can´t beat it.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #69
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    selged pildid

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #70
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Soft on neil endiselt super hea. Aga kui neid häid asju järjest vähemaks jääb, siis ei ole tegemist enam maailma parima saidiga. Hakatakse kolima uutele jahimaadele ja siis pole Stars enam suurim sait ka ning ongi kellad.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #71
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        mul tekib küsimus, et mida Eesti Vabariik oleks üldse teha saanud Starsi vastu, kui nad litsentsi poleks taotlenud? kui mitte midagi, siis miks see Stars üldse seda litsentsi taotlema hakkas??
                        einoh eks tuleb siis Tilti või kuhugi ümber kolida.
                        See, et sina oskasid PSi siseneda või sul oli see soft arvutis, ei tähenda, et mõned täiesti uued või suvalised proovijad seda oskasid. Nüüd nad aga hakkavad saama.

                        Isiklikult ei tundu suurt vahet olevat. Stake'idel on küll lõpp, kuid mis seal ikka.

                        Lisaks ma ei usu, et mingit erilist kolimist toimub. Alaealised lähevad tõesti FTsse, muu jääb suht samaks.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #72
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Miks seadus ei luba buddy transfereid teha? WTF? Kas kõikidel saitidel on erinevad seadused or what?

                          * Olympic-Onlines saab teha buddy transfereid
                          * Triobetis saab teha buddy transfereid

                          Mõlemad on litsentsiga!!!!

                          * Pokerstars.EE ei luba teha buddy transfereid, sest seadus ei luba.

                          ??????????????????????


                          Mulle tundub, et kõikidele saitidele on antud mingisugused eri-seadused.
                          * Triobetis ei saa teha sissekannet Moneybookers, kuna Triobet väidab, et Eesti seadused ei luba.
                          * Olympic-Onlines saab teha deposiiti/sissekannet Moneybookersiga.
                          * Ma pole 100% kindel, a öeldi et Pokerstars.EE lubab endisi sisse -ja väljamakse viise. Seega ka Pokerstars.EE lubab Moneybookersit kasutada.



                          Seriously. Mis toimub?

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #73
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            See, et sina oskasid PSi siseneda või sul oli see soft arvutis, ei tähenda, et mõned täiesti uued või suvalised proovijad seda oskasid. Nüüd nad aga hakkavad saama.

                            Isiklikult ei tundu suurt vahet olevat.
                            Vahe on selles, et kes on starsi lojaalsed kliendid ja reiki toodavad, need kolivad minema ja asemele tulevad mingisugused allakäinud gämblerid, kes arvavad, et uus seadus neid igasuguste kaotuste eest kaitseb. Küsimus on nüüd tegelikult selles, millised mängijad pokkeritoale kasulikumad on? Kas näiteks 50 lambilohhi suudavad maksata sama reiki, mis üks lojaalne multitabler?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #74
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                              Kas näiteks 50 lambilohhi suudavad maksata sama reiki, mis üks lojaalne multitabler?
                              jah, imo kuskilt lugenud ju uuringut, et pikas perspektiivis on kasulikum 50 sellist lohhi, kellele sa ei pea FPP'de ja boonuste näol maksma suurt rakebacki jms asju, kui toita ühte regulari, kes neid pidevalt depovaid fishe tühjendab.

                              Comment

                              • janek174
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1078

                                #75
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                jah, imo kuskilt lugenud ju uuringut, et pikas perspektiivis on kasulikum 50 sellist lohhi, kellele sa ei pea FPP'de ja boonuste näol maksma suurt rakebacki jms asju, kui toita ühte regulari, kes neid pidevalt depovaid fishe tühjendab.
                                Aga kui nüüd konkreetselt Eesti turu kohta küsida...

                                Comment

                                Working...