FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ikka teen, hea meelega.Algselt postitas kardaanirist Vaata postitustära peale tee.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
hahaha 00:36-00:45 mu lemmikkoht. See interjueerija grimassid, hääl ja kokkutamine ikka parim osa intervjuudest. Naljakas vend :DAlgselt postitas muttaja Vaata postitust
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
variant a) teed konto Pokerstarsi , variant b) ei viitsi konto loomisega mässata: rahad lähevad proportsionaalselt nende eesti mängijate kontodele kel on konto pokerstarsis, variant c) kirjutan avalduse et minu FTP konto läheb Fergusoni ja Ledereri advokaatide toetuseks võideldes neile esitatud süüdistustega.Viimase variandi valiks kindlasti Sester, Ansip ja Ligi.Loodan et oli abi.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
2+2 intervjuu HL-ga.
http://forumserver.twoplustwo.com/97...derer-1251369/
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ei ole vist veel jõudnud siia. Stiilne töö igatahes koos hulga subtle jokeidega.
http://forumserver.twoplustwo.com/29...lence-1251546/Lisatud failid
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Novembri esimesel nädalal, kui FTP avatakse, siis on ligipääs kontole ja rahadele.Algselt postitas yolpa Vaata postitustKas sellekohta on mingit uudist millal teised riigid oma raha saavad? mulle pole meilile näiteks midagi tulnd
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
FTOPS will return on December 2nd
Comment
TC
Comment