FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bJako
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 114

    #5326
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FullTilt võidakse ju avada, aga eestlasi mängima sinna üsna kindlasti ei lubata. Kui vana FullTilt ei hoolinud eesti litsentsi hankimisest aga lubas mängida (neil, kes Maksuameti DNS piirangust mööda oskasid minna), siis uus omanik kindlasti keerab eestlaste mänguvõimaluse saidi poolt kinni, kuna on Eesti litsentsiga teise saidi tõttu seotud ja ei vaja mingit jama.

    Mis on kurb, sest Rush MTT oli mu lemmik ja miskipärast ei suuda Stars seda siiani ise teha. Ei sa aru miks, ka FT-l läks selleni jõudmisega palju aega...

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #5327
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      essa osa väljas http://www.pokernews.com/news/2012/0...oker-13429.htm

      teine ka: http://www.pokernews.com/news/2012/0...ment-13432.htm

      humoorikas intervjuu
      Last edited by minbetmillionaire; 18.09.12, 19:15.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #5328
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas bJako Vaata postitust
        FullTilt võidakse ju avada, aga eestlasi mängima sinna üsna kindlasti ei lubata. Kui vana FullTilt ei hoolinud eesti litsentsi hankimisest aga lubas mängida (neil, kes Maksuameti DNS piirangust mööda oskasid minna), siis uus omanik kindlasti keerab eestlaste mänguvõimaluse saidi poolt kinni, kuna on Eesti litsentsiga teise saidi tõttu seotud ja ei vaja mingit jama.

        Mis on kurb, sest Rush MTT oli mu lemmik ja miskipärast ei suuda Stars seda siiani ise teha. Ei sa aru miks, ka FT-l läks selleni jõudmisega palju aega...
        Tõenäoliselt, aga ei ütleks, et 100% kindel on. PokerStars ka kuni litsentsi saamiseni sülitas EMTA seaduse peale.

        Comment

        • bJako
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 114

          #5329
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Tõenäoliselt, aga ei ütleks, et 100% kindel on. PokerStars ka kuni litsentsi saamiseni sülitas EMTA seaduse peale.
          Just seepärast ei saagi PS enam ühe saidiga sülitada, kuna teises saidis on ta korralik. Võidakse litsents ära võtta vms. Oleks suvaline uus omanik, siis ta muidugi sülitaks.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #5330
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas bJako Vaata postitust
            Just seepärast ei saagi PS enam ühe saidiga sülitada, kuna teises saidis on ta korralik. Võidakse litsents ära võtta vms. Oleks suvaline uus omanik, siis ta muidugi sülitaks.
            Arvestades seda, kui palju Stars Eestis pildil on ja toetab mingeid spordivõistkondi, maksab maksu jne on neil käpp liiga sees, et keegi hakkaks nende litsentsi ära kangutama, kui just Kristlikud Demokraadid valitsust ei moodusta lähitulevikus.

            See peab ikka ilge sigadus olema, imo, mis neil litsentsi ära võtab. Pigem ikka sõltub eestlaste overall active useritest ja eestlaste liquiditist, mida vb pole kõige mõtekam nii marginaalse seltskonna tõttu kahe sitei vahel jagada.

            Raha eriti pole, aga võib jällegi mingi sümboolse beti kellegagi vahele panna, et enne saab FTP eestis litsentsi, kui stars enda omast ilma jääb.


            Also, uues, vist NV, gaming devices tehnilises standardis on security ja authorizationi all 1-na kolmest variandist ka biometric data välja toodud paroolide ja tokenite kõrval.
            Loomulik, aga sick areng, kui gamblimiseks peab sõrmejäljelugejat kasutama hakkama.

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #5331
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Väitega, et Stars Eestile "kõvasti makse maksab" ... on praktikas muidugi nagu on. Aga ma ei hakka seda teemat eraldi kommenteerima - kes 2010/2011 numbreid teavad, oskavad teha omad järeldused. Kokkuvõttes pole ühegi pokkeritoa kasu riigile nii oluline, et tõsiste rikkumiste korral nende litsentsi kallale ei mindaks. Iseasi on ainult selles, kas vastav ametnikkond on omandanud vahepeal ka vajaliku pädevuse.

              Ise ei pea ma Full Tildi käivitamist Eestis kuigi reaalseks. Ning ligipääs piiratakse sel juhul ikka riigipõhiselt sarnaselt iPokeri (v.a. OO) ja Unibetiga, mitte DNS-iga.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #5332
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                Väitega, et Stars Eestile "kõvasti makse maksab" ... on praktikas muidugi nagu on. Aga ma ei hakka seda teemat eraldi kommenteerima - kes 2010/2011 numbreid teavad, oskavad teha omad järeldused. Kokkuvõttes pole ühegi pokkeritoa kasu riigile nii oluline, et tõsiste rikkumiste korral nende litsentsi kallale ei mindaks. Iseasi on ainult selles, kas vastav ametnikkond on omandanud vahepeal ka vajaliku pädevuse.

                Ise ei pea ma Full Tildi käivitamist Eestis kuigi reaalseks. Ning ligipääs piiratakse sel juhul ikka riigipõhiselt sarnaselt iPokeri (v.a. OO) ja Unibetiga, mitte DNS-iga.
                Ma mõtlen pigem seda, üleval on piisavalt väike seltskond ja keegi ikka kedagi tunneb, ning lobby ja sponsorrahad kuskil hästi määrivad. Üleüldine suhtumine võrreldes muude riikidega suht vaba ning hambutu.
                Litsentsidega makstud summad huvitaks ennastki, aga ei usu kuidagi, et Stars võiks oma litsentsi kaotada, kui eriti suurt sigadust kokku ei keera.

                Edit: Ja miks mitte kommenteerida. Jaga ikka infot ja hari teisi ka. Mind väga huvitaks mingi asjalikum ülevaade ja prognoos.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #5333
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kui plaju on huvitav pokerstars maksuraha eestisse jätnud?

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #5334
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                    5-6 osa väljas. Läheb juba väga huvitavaks.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #5335
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Pärast kõike neid threade ja uudiseid ei teagi enam mida uskuda.
                      Intekates jääb igatahes mulje, et ta ise üks suur ohver ja Bitar võttis kõiki üksi ainult tagant.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #5336
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Pokerstarsi Eesti litsentsi tingimustest oli kunagi ühes artiklis juttu. Põhiteemaks oli võrdlus erinevate riikide pokkerit puudutav seadusandlus ja arutati selle üle kui palju riik võiks kasiinodelt küsida, ilma et kasiinod selle kulu mängijate kaela lükkaks (nagu prantsusmaal on).

                        Lõppkokkuvõttes oli öeldud, et Eesti on täpselt õige summa küsinud, sest eestlastel ei ole lisa rake-i ja Pokerstars maksab kõik omast taskust kinni ning see number imo oli 4%.. või 5%... midagi sellist.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #5337
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          LOL Erick Lindgren. Epic scam is epic.

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #5338
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            2+2 läheb varsti ilmselt lolliks lindgreni pärast:)

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #5339
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Part 6 - OH SNAP ERICK

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #5340
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ei leia Part 6te ülesse kuskilt, link anyone?

                                Comment

                                Working...