FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #5101
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    tore oleks, kust loed seda?
    Otsi mõni paari nädala vanune artikkel nende kohtuasja kohta, siis saad ehk targemaks.

    @ment: troll less

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #5102
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Igaljuhul kui FT peaks tagasi tulema tekib huvitav olukord, selleks ajaks tõenäoliselt PS-is supernoova käes ja FT jääkski vist kõrvalsaidiks, oleneb muidugi mida taasavamise puhul pakutakse...liiga optimistlik oletus muidugi, samas kindlasti on veel mängijaid kes sama mõttega silmitsi seisavad.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #5103
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        ma arvan et ma jääks ikka tilti mängima.
        nagu sa juba ütlesid siis kõik regid oleks starsis

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5104
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jep ja starsis pole rushi.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5105
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            lootus sureb viimasena .. tho kuigi minu oma on suht ded juba

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #5106
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Stars võiks ka Rushi sisse tuua.. maitea kui reaalne see ainult on, mulle on meelde jäänud kuskilt, et ftp lõi selle rushi värgi või mäletan valesti?!

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #5107
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Stars võiks ka Rushi sisse tuua.. maitea kui reaalne see ainult on, mulle on meelde jäänud kuskilt, et ftp lõi selle rushi värgi või mäletan valesti?!
                jälle saab öelda, et paar lehekülge tagasi. Aga muidu jh, stars ikka päris niisama seda "sisse ei too"

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #5108
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  jälle saab öelda, et paar lehekülge tagasi. Aga muidu jh, stars ikka päris niisama seda "sisse ei too"
                  No ma usun jah, et see pole nii lihtne as 1-2-3. Tõesti ei viitsi lapata ennem postitamist mitu lehte, et veenduda, kas kuskil on sellest kirjutatud. :D Aga np

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #5109
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    No ma usun jah, et see pole nii lihtne as 1-2-3. Tõesti ei viitsi lapata ennem postitamist mitu lehte, et veenduda, kas kuskil on sellest kirjutatud. :D Aga np
                    FTP patenteeris ära selle rush pokeri nii, et peale patendi maha müümise ei näe võimalust kellelgi teisel 100% koopiat teha.

                    Comment

                    • metsiq
                      Julm Donk
                      • Jun 2011
                      • 65

                      #5110
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused


                      (eelviimane lõik)

                      FT on maksnud oma feed Alderney'le ära ja uuendanud oma teist litsentsi KGC. Esimesed väikesed sammud on tehtud. Nüüd oleks vaja veel miljon miljon miljon miljon korda miljon miljon miljon...

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #5111
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        lampi seda ära ei maksta. saab rushi mängida varsti

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #5112
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas kollane Vaata postitust
                          lampi seda ära ei maksta. saab rushi mängida varsti
                          See on ammu teada ju, et nad tulevad tagasi online :P. Nii palju, kui ma mäletan sellest paari nädala tagusest kohtuasjast, siis anti neile ju aega juurde, et oma praeguste investoritega diil lõpule viia ja mängijatele rahad tagasi maksta.

                          Investorid leidsid nad juba nädal pärast shut downi. Ray Bitar (VIST) oli see vend, kes lihtsalt välja hääletati juhatusest ja pärast seda saadi investoritega diilile, aga ilmselt detailide viimistlemine võtab aega. Kui õigesti mäletan miski $120 miljonit annavad investorid (loe: investeerivad) mängijatele tagasi maksmiseks, mis peaks olema piisav või vähemalt sinna kanti midagi.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #5113
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            aga titanic ei tulnud ju vee peale tagasi :S

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #5114
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #5115
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Firzen on kõik 2p2 kuulujutud ühte patta pannud ja meile postiks serveerinud. Tahaks loota küll aga ei usu mitte. Mis heapärast peaks euroopa investorid tahtma USA-katele raha tagasi maksta kui need mängida ei saa. Brand on küll kõva aga kas see investeering tasuks ära? Ilma USA-katele tagasi maksmata vaevalt litsentsi pikendatakse.
                                minu arusaama mööda peaks siin foorumis olema usaldusväärseid inimesi kes teavad mida Firzen räägib. tundub, et peab teda uskuma veidi.

                                Comment

                                Working...