FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #5026
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)
    pm mul sama seis et 90% bankrollist jäi sinna, varem kasutasin PokerStarsi kõrvalsaidina ja tuleb tõde tunnistada et pisikesest bankrollist üles minna on tükk tegu ja limiidis alla nl 50 lihtsalt ei suuda kolida, lähen liiga agroks ja selleks et boonused natukenegi ligilähedale saaks FTP omadele peaks ikka supernovaks mängima ja selleks kulub miski 3 kuud vähemalt iga päev tõsist tööd ja pikki tunde nl 50-s. Peab selle Olympiku ka ära proovima et boonus lahti mängida, ehk aitab see natuke rolli koguda

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #5027
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #5028
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
        Why so seriousssssah??
        lõpeta trollimine?

        või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #5029
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          what? Platinium blank on juba 24% .. mis sul seal ftps siis oli .. neid 40 ei usu ma elusees blackaardina (vb kui said 3x multplieriga eh 1,5k p2eva keskmine) .. igast hitid ja deductionid teevad selle rb olematuks imo
          Igapäevaselt siis tegin 2000+ ironpunkti(keskmine) ja tänu sellele olid kogu aeg 3xftp-d, lisaks happy hour-i ajal veel vist 4xftp vms, päevaselt sain juurde 20 ironmedalit, sest mängisin 2000+ punkti, kuna olin juba 24 kuu iron man siis oli minu ironlevel väärt 400 ironmedalit iga kuu + siis veel need ironmedalid mille teenisin igapäevaselt, ironmedalid vahetasin iga kuu alguses ftp-deks, sinna juurde liitsin need ftp-d mille olin eelmine kuu mängides teeninud, Blackcardi poest sain sel moeal iga kuu vähemalt 1000 taala boonust osta ja liitsin sinna juurde veel rakebacki 27% mis omakorda oli u 1000 taala igakuiselt - MGR hit, midyear boonus oli tulemas kohe 600 taala, lisaks veel iron man freerollid. Noh ma ei usu et platinum blank sellele ligilähedale saab, aga proovin järele, muidugi pean aus olema, alates USA kriisist olin FTP-s svongis milleagipärast....

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #5030
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            haiged grinderid on eestis koos. hull vaev ikka hakkama pandud

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5031
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              lõpeta trollimine?

              või on sul veel mõni kuu aja vanune uudis, mida tahad meiega jagada?
              Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

              Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

              EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5032
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
                Arvad, et ainult FTP? Pista pea affiliate businessise ja näed rohkem pokkeritubade köögipoolt.

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #5033
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  60 Table 45 man sng-si, kui sellest jääb väheks võta 40 lauda 90 mane juurde.
                  90 man kestab 3,5 TUNDI! ja võidufond on äkased $410!
                  180 man turbo ligi 2 tundi
                  45 man turbo 1,5h

                  oi kui kole.
                  Multitable ilmselt hädavajalik. Rushis sai 4 lauda vahel tehtud, parem oli 1-2 siiski. Siin peab ümber harjuma.... Mingi autofold oleks abiks, aga PS ilmselt ei talu seda.

                  Kuidas mängitakse 20+ lauda korraga? Cascade mode? Klõpsid nagu Rushis? Ebamugav on see, et igas lauas on eri faas ja blindid ju, erinevalt Rushist.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #5034
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Vaata Firzeni postituste ajalugu läbi ja ma ei nimetaks seda trollimiseks. Nende tiimilt olen ma alates Black Fridayst saanud kõige täpsemat, konkreetsemat ja kiiremat informatsiooni, mis ei baseeru "kuulujuttudel" ning kõik nende teated on täkesse läinud. Alguses AP/UB, siis FTP halb finantsiline seis, paar nädalat tagasi "upub kiiremini kui titanic", mille peale foorum irvitas. Nüüd Titanic põhjas ja nimetad seda trollimiseks?

                    Ma usaldan inimesi, kellel on otsekontaktid ja ärisuhted pokkeritubadega.

                    EDIT: Aa ja igat infot ma ei viitsi ennem avalikustada, kui ametlikud uudised väljas, sest muidu saab poolelt foorumit sõimata, et mis kuulujutud jne. Totakas on rääkida, et "kuskilt kuulsin" või "sõber ütles". Lihtsam on enda teada jätta.
                    IIRC Titanic uppus paar tunniga, FTP'l on kulunud märksa kauem aega. kui tal oli mingit täpsemat infot FTP kohta, siis oleks seda pidanud ka avaldama.

                    kurat, eriti kehtib see affiliate kohta. kui afiiliate esindaja pasundab "titanic upub", siis peab oma arvamust põhjendama, mitte tagantjärgi parastama. või siis üldse vait olema.

                    btw:

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    Nagu ma siin ütlesin juba, et FTP upub kiiremini, kui Titanic. Naljakas on ka veel see, et FTP-l olid kõik rahad otsas, kuna pangakontod külmutatud ja nad andsid uutele mängijatele krediiti lootes, et nad rakevad ja FTP teenib raha tagasi. Kes teab, kes ei tea, aga FTP-d kotiti rõvedalt sellega. Süsteem toimis siis nii, et inimesed saatsid bank transferiga raha FTP cashierist vms ning kohe oli raha FTP kontol olemas põhimõtteliselt (tegu oli krediidiga), aga pangakontolt polnud veel summa maha läinud! Inimesed tegid näiteks 40k depo, võtsid pangakontolt koheselt raha välja ja voila - FTP-s oli 40k tasuta magusaid Ameerika Dollareid millega gämbeldada võis.

                    Palju õnne FTP!

                    Üldiselt neil on nii kannis kõik, valesti juhitud firma jne. Ei saa üldse aru, kuidas võib hoida jooksvate kulude rahasid samadel kontodel mängijate deposiitidega? Peale selle miks kasutada neid samu rahasid omakasu eesmärgil? Ala "ostan suure maja".

                    PS: Selle "pangatrikiga" kaotasid nad 3-4 päevaga 60 miljonit $$$.
                    see info on üldse vale? tsitaadist loeb välja, nagu oleks peale black fridayd tehtud deposiite 60M taala eest. see ei vasta ju tõele.

                    ma olen kahe käega selle poolt, kui keegi teadjam inimene oma infot avaldab. vastu hakkab see, kui pritsitakse mingit umbmäärast paanikat tekitavat teksti ja müüakse seda ilma igasuguse põhjenduseta tõe pähe. pärast trollitakse, kuigi inimestel (KES ON LIITUNUD LÄBI NENDE ENDA AFIILIATE FTP'sse!!) on suured summad saidil kinni. perse, seda teadsime kõik, et seis on sitt. kui affiliatel oli mingit täiendavat infot siis oleks võinud oma mängijatele seda jagada, mitte kirjutada foorumisse "titanic upub!!!!üksüksüks".

                    end rant.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #5035
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                      Annab jällegi päris suurt lootust, et asi laabub või mis?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #5036
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        No **** ausalt .. ärge toppige migni 10. korda neid uudiseid siia .. lugege eelmist või yleelmist lehekylge ..

                        Comment

                        • JohannesJ
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 684

                          #5037
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mõni inimene käib tööl kusjuures ja esmapilgul ei paistnud seda olevat siin ja tõesti ei ole viitsimist lugeda 4 lehekülge.
                          närvihaige!

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #5038
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Alderney kinnitab potentsiaalse investori olemasolu

                            Comment

                            • snap
                              Julm Donk
                              • Jun 2010
                              • 33

                              #5039
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              väga hea, loodame parimat

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #5040
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                või fulltilt kinnitab alderneyle tolle olemasolu...

                                Comment

                                Working...