Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
pm mul sama seis et 90% bankrollist jäi sinna, varem kasutasin PokerStarsi kõrvalsaidina ja tuleb tõde tunnistada et pisikesest bankrollist üles minna on tükk tegu ja limiidis alla nl 50 lihtsalt ei suuda kolida, lähen liiga agroks ja selleks et boonused natukenegi ligilähedale saaks FTP omadele peaks ikka supernovaks mängima ja selleks kulub miski 3 kuud vähemalt iga päev tõsist tööd ja pikki tunde nl 50-s. Peab selle Olympiku ka ära proovima et boonus lahti mängida, ehk aitab see natuke rolli koguda
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Comment