FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #5011
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tundub, et rahadega käidi päris labaselt ümber. Ma ei imestaks kui neil poleks mängijate rahade jaoks eraldi reservi ehk kui keegi tahaks 1k$ välja kanda, siis võetakse ühest suurest nn. rahakuhjast, kuhu kuuluvad veel töötajate palgad ja muud kulud. Mulle tundub, et see nn rahakuhi on nagu ebaausa kodumängu kassa - kui kõik mängijad raha päeva lõpus välja võtavad, siis mõni jääb ilma. Tundub, et asukohamaa finantsjärelvalve ei tee väga head tööd.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #5012
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      minu arvates ka kohutav juhtkond fullil.Ei ütle et ise paremini hakkama saaks aga on palju inimesi kes saaks .....Fulltildi bränd jumala põhja lastud fullil võtab räigelt aega ,et usaldus tagasi teenida .
      aga selle peale ei mõtle et see kohtav juhtkond on selle julmalt hea brändi loonud?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5013
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        aga selle peale ei mõtle et see kohtav juhtkond on selle julmalt hea brändi loonud?
        Aga ümber käia ei oska ju sellega ning maha on ikka vaja müüa .. ei ytleks et "julmalt" hea .. hea oli ta ainult usa turul ..

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5014
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          obv result oriented mõtlemine

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5015
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            obv result oriented mõtlemine
            not rly .. viimased 2 kuud on asja ypris "hapud" olnud ..

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #5016
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              aga 3kuud tagasi oli ju FTP best room ever.

              või 3kuud tagasi juhatus vahetus ja FTPst sai täis urgas?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5017
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                aga 3kuud tagasi oli ju FTP best room ever.

                või 3kuud tagasi juhatus vahetus ja FTPst sai täis urgas?
                oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #5018
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
                  +1

                  Ilmselgelt pole mõtet hakata juhatust kaitsma vms, kui nad oma klientidesse sellise lugupidamatusega suhtunud on..

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #5019
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    http://www.paddypowerpoker.com/

                    lol?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5020
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      OMG :D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #5021
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        oli,kuna me ei teadnud mis moodi ftp oma raha asjadega ringi läib..
                        +1. Vähemalt mina isiklikult arvasin, et FTP 'köögipool' on palju puhtam.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #5022
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #5023
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Huvitav mitu eestlast tänu FTP-le pankrotti läheb
                            ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)

                            Comment

                            • snap
                              Julm Donk
                              • Jun 2010
                              • 33

                              #5024
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              ma arvan, et igal mõistlikul mängijal on siiski BR ja eluks vajalik raha eraldi. Peab tõele au andma, et 90% minu BRist oligi FTP's ja seal hetkel kinni, aga sellegipoolest see mind pankrotti ei aja.. veidi ebvamugav on, et pean jälle mingi NL10-NL25 hakkama BRi ehitama, samas tuleb kasuks distsipliinile ja standardolukordade lihvimisele.. NL100-200 olingi liiga spewiks muutunud :-)
                              lol FTP will be back soon

                              Comment

                              • Firzen
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #5025
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas snap Vaata postitust
                                lol FTP will be back soon
                                Why so seriousssssah??

                                Comment

                                Working...