Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Tundub, et rahadega käidi päris labaselt ümber. Ma ei imestaks kui neil poleks mängijate rahade jaoks eraldi reservi ehk kui keegi tahaks 1k$ välja kanda, siis võetakse ühest suurest nn. rahakuhjast, kuhu kuuluvad veel töötajate palgad ja muud kulud. Mulle tundub, et see nn rahakuhi on nagu ebaausa kodumängu kassa - kui kõik mängijad raha päeva lõpus välja võtavad, siis mõni jääb ilma. Tundub, et asukohamaa finantsjärelvalve ei tee väga head tööd.
Tundub, et rahadega käidi päris labaselt ümber. Ma ei imestaks kui neil poleks mängijate rahade jaoks eraldi reservi ehk kui keegi tahaks 1k$ välja kanda, siis võetakse ühest suurest nn. rahakuhjast, kuhu kuuluvad veel töötajate palgad ja muud kulud. Mulle tundub, et see nn rahakuhi on nagu ebaausa kodumängu kassa - kui kõik mängijad raha päeva lõpus välja võtavad, siis mõni jääb ilma. Tundub, et asukohamaa finantsjärelvalve ei tee väga head tööd.
Comment