FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #4921
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FULLTILT MAAS http://www.parttimepoker.com/report-...ing-commission

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #4922
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      mul ei lase connectida igastahes

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #4923
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Aga kus on öeldud, et raha tagasi ei saa ?
        Viidet

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #4924
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          yeah, kaks pool nädalat ootasin cashouti, bye bye 1.5k$

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #4925
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas kollane Vaata postitust
            saame koos alustada :))
            +1
            peab vist mingi BR kogumise võistluse tegema :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #4926
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              mhmhh.. meel on kurb küll.. ja mul jusht viimasel ajal on vaja olnud nö tagatist pokkerirahade näol... samas raha võib ju kaduda, skill ikka ei kao.. et oma paarisaja taalaga peaks suutma NL4st alustada küll ja uue BRi ehitada.. vaja ranka tabel jälle välja printida.. ma ei suuda ilma selleta ABC pokkerit mängida.. carbonis olen 3000+ handi NL4s BE või kaotav olnud:-)

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #4927
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                no aga andke tuld, keegi julge tehke see BR kogumise teemakene ära :D

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #4928
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  krt just tegin oma esimese cashouti edukalt ja nüüd nüüd kõik 1700 usd vastu taevast....huvitav kas neid rahasid ültse on mõtet loota et lähi ajal kätte saada.

                  Comment

                  • zutnop
                    Räme Fish
                    • Jun 2011
                    • 2

                    #4929
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Njah, plaanisin peale poolteist aastat idlemist ja vahelduva eduga toksimist nüüd uuesti veits tõsisemat volüümi teha suve teisest poolest. FTP-s olid asjad eelneva paari aastaga ainult ülesmäge läinud, soft stabiilne, shortstackerid kadund, endal tracker ja shortkeyd ja layoutide haldurid ilusti confitud, table selectimine selge, laudu jagus, ühesõnaga mugav ja kiire mängida.

                    Mulle mitmes erinevas saidis korraga mängimine ei ole kunagi meeldinud. Mille vahel praegu üldse on valida, kus oleks potensiaali korraga mängida 8-t NL200 6max talutavat lauda? PS, iPoker, Party ja kogu moos vist?

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #4930
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      loodan, et maasolnud aja eest antakse ikka iron day'd tagantjärgi.

                      Comment

                      • lambitont
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1095

                        #4931
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        naljakas, mulle just tundus, et asjad hakkavad sujuma ja siis...

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #4932
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          hõissaa ja 50 x ***** mid year boonus 600 taala ka just tulemas, ilusad reklaamid jooksid juba pikka aega. Pokerstars paneb vist peenikest praegu kogu selle pulli peale.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #4933
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            loodan, et maasolnud aja eest antakse ikka iron day'd tagantjärgi.
                            ja mina loodan, et ikka ironman midyear boonuse lahtimängimise aega pikendatakse maasoldud aja võrra...

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #4934
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ja ma tahaks et mulle makstakse selle viimase orbiti eest kus mul 2 kätt mängimata jäi

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #4935
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mul jäi daily dollari pilet kasutamata :S

                                Comment

                                Working...