FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #4876
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kui ma saan buddy transferiga raha, kas siis on mingi piirang ka, et ma ei saaks kohe välja kanda raha? ja mis värk MB cashoutidega on?

    Comment

    • STFU

      #4877
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kui liitud FTga läbi mingi lambi boonuskoodi, siis kohe algul pole rakebacki eks? Ja kui pole, siis kas saab ja kust?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4878
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
        kui ma saan buddy transferiga raha, kas siis on mingi piirang ka, et ma ei saaks kohe välja kanda raha? ja mis värk MB cashoutidega on?
        MB cashoute teha ei saa ja transfer+cashout oleneb vist sellest, kui regulaarselt ja palju mängid imo. Kindlat reeglit asja kohta vist pole.

        Comment

        • V4LDO
          FPP Pro
          • Jun 2010
          • 229

          #4879
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          aga kas seda raha, mis ma buddy transferiga sain, saan ma samamoodi buddy transferi tehes edasi kanda ilma piiranguteta?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #4880
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Saad kanda isikule kes on vähemalt korra oma kontole raha deponeerinud.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #4881
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Keegi teab, miks FTP-s cashout optionsites MB variant ikka olemas veel on ? Ei julge peale ka vajutada :D

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #4882
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Saad kanda isikule kes on vähemalt korra oma kontole raha deponeerinud.
                Ma sain buddida ka neile kes pole oma kontole $$$ toksanud.

                Comment

                • zutnop
                  Räme Fish
                  • Jun 2011
                  • 2

                  #4883
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Millal keegi viimati Netelleri kaudu raha üldse kätte on saanud FTP-st? Ma requestisin 2011-06-14 ja siiani processing.

                  EDIT: Ise küsin, ise vastan: paistab, et raha ei liigu: http://forumserver.twoplustwo.com/28...4/index17.html

                  Ma saan aru, et VISA kaudu on hiljuti veel saadud? Kui hiljuti?
                  Last edited by zutnop; 27.06.11, 12:56.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #4884
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Keegi teab, miks FTP-s cashout optionsites MB variant ikka olemas veel on ? Ei julge peale ka vajutada :D
                    Mõnituseks.

                    Comment

                    • saugakarel
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 288

                      #4885
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Et VISA kauda raha välja võtta pean ma enne läbi selle sissekande tegema?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #4886
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        jp

                        Comment

                        • saugakarel
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 288

                          #4887
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kuna FullTilt ei lase millegi pärast läbi VISA sissekannet teha, siis kas leidub kedagi siin kelle läbi ma saaks full tildist raha välja kanda ? saatke PM

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #4888
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            No tra ammu on juba sitt püksis selle FTP pärast. Nüüd hakka veel doltse ka müüma kuskil neonetis :S

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #4889
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ära värise, midagi ei juhtu

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #4890
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                No hetkel ei ole võimalik minul mitte kuidagi cashoutida. Netellerisse ei saa depoda (et sealt cashoutida) ja nagu siin juba öeldi, siis VISA-ga ei saa ka depoda (mul pole SEB-i kontot ka anyway)
                                Seega kui tahan juuli kuus starsi kolida, siis ainuke valik on kas doltse müüa sitaks kahjumit saades või oodata ja vaadata mis juhtub, kui juhtub..

                                Comment

                                Working...