FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #4846
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma ei tea kuidas tavalisega on, aga kui ma sain neid rushi ticketeid, siis kõik raha, mis läks ticketist üle, said endale. Nii et mängisin NL50, 20 taala oli stack. Tegin double upi, läksin lauast ära, sain 20 dollarit ja ticket on ikka alles :) Ei ole küll kindel, aga arvan et see töötab samal põhimõttel.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #4847
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      ma ei tea kuidas tavalisega on, aga kui ma sain neid rushi ticketeid, siis kõik raha, mis läks ticketist üle, said endale. Nii et mängisin NL50, 20 taala oli stack. Tegin double upi, läksin lauast ära, sain 20 dollarit ja ticket on ikka alles :) Ei ole küll kindel, aga arvan et see töötab samal põhimõttel.
      Peaks nii olema jah, ja kui see xxxx FTP-d on läbi mängitud, saad selle pileti enda ka rahaks teha.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4848
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas kollane Vaata postitust
        Lugesin 2p2st, et see ringgame ticket($200) on kõige mõistlikum osta. Vastab see tõele?
        Ei saa aru päris täpselt, kuidas see pilet kehtib. Mängin need 5000FPP selle ticekiga ära ja siis tuleb see mu kontole ?
        Seletaga lollile lahti.
        Ring game ticketid on müügil kohutava kursiga. Ainult sellisel juhul on mõtet osta, kui sa pole black member ja ei saa boonuseid osta ning samuti ei mängi kunagi ühtegi turniiri, et turniiripileteid osta.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #4849
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          teine depo Visale tuli juba kahe päevaga aint.. teisipa hommikul cashouti request, neljapäeval juba arvel.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #4850
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kaua netelleriga praegu umbes tulla võib ? Pole netelleriga veel ühtegi tehingut teinud, tegin alles konto.

            E: Enne peab vist üldse depoma sealt, et sinna cashoutida saaks ?
            Last edited by virukunn; 16.06.11, 12:30.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #4851
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              E: Enne peab vist üldse depoma sealt, et sinna cashoutida saaks ?
              jah

              Comment

              • altzie
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 169

                #4852
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Viimati netellerisse tegin siis 3ndal panin ja 10ndal oli käes.

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #4853
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas altzie Vaata postitust
                  Viimati netellerisse tegin siis 3ndal panin ja 10ndal oli käes.
                  Üle kahe nädala processitakse juba :-(
                  Masendav.
                  Võibolla osalt seetõttu, et olin just UB-st saadud Ukashi voutcherid sisse kandnud ja siis Netelleriga suht kohe suurem osa välja - see vast ei meeldi neile?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4854
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas bJako Vaata postitust
                    Üle kahe nädala processitakse juba :-(
                    Masendav.
                    Võibolla osalt seetõttu, et olin just UB-st saadud Ukashi voutcherid sisse kandnud ja siis Netelleriga suht kohe suurem osa välja - see vast ei meeldi neile?
                    Tõenäoliselt FTP-le ei meeldi tänasel päeval mitte ükski cashout.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #4855
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mul mingi nädal juba mb-sse processib

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #4856
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        oda, kas kuskil oli ka mingi valem kuidas arvutada kui suur on RBMi hit kui ma cashoutin nt $1000

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #4857
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          oda, kas kuskil oli ka mingi valem kuidas arvutada kui suur on RBMi hit kui ma cashoutin nt $1000
                          ment kunagi pani selle valemi siia küll ja minu mäletamist mööda läks 1k pealt kaduma 16$

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #4858
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            oda, kas kuskil oli ka mingi valem kuidas arvutada kui suur on RBMi hit kui ma cashoutin nt $1000
                            3-5% MGRist pidavat olema, ehk siis 1000x0.05x0.27, samas olen ka kuulnud, et rakeback hit tuleb ainult deposiitide pealt, mitte cashoutidelt, ei tea kumb õige on.

                            Comment

                            • Forlan
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 12

                              #4859
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas ma olen ainuke, kellel mäng paar korda päevas vähemalt lihtsalt jookseb minutiks-paariks kinni? Ning millest see tingitud võib olla?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4860
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mõnusalt salatsev pokkerituba. Pm ei teagi, kust kohast su raha röövitakse.

                                Comment

                                Working...