FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viiidrik
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 128

    #4831
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
    Miks sul konto kinni pandi?
    Ma kunagi pacificust kogemata tellisin tšekiga ja sellega läks 1.5 kuud aega, pluss veel pangas äkki mingi nädal oli enne kui raha kontole sain!
    Mm..mul oli õel ka konto tildis ja täpselt samad aadressid ja kõik nagu mul, sama arvuti peal mängisime ka ja pandi lukku kontod, et taheti et id koopiad jne saadetaks, standard turva värk, saatsin kõik ära ilusti aga ikka kontosi lahti ei saa, lihtsalt kirjutati et bankroll pannakse chekiga teele mlle ja kõik, et ma enam uusi kontosid Tilti ei teeks :D

    Comment

    • E-Kunn
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 261

      #4832
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Selge siis!!!

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4833
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        9.nädalat security keyd oodanud.
        Kaua veel?:(

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4834
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          9.nädalat security keyd oodanud.
          Kaua veel?:(
          Ma oma GPS-i olen juba suht maha matnud. Maybe jõuludeks saan kätte. Miski 15 kirja saatnud ja nad keelduvad vastamast. FTP action on ka täpselt samaks läinud, mis starsis (HU puhul) ja jääb juba väga tugevalt alla euro saitidele. Kunagi FTP-st sain enamus actionist ja tundub, et tulebki varsti lahkumistee sealt toast ette võtta. Aga noh kui cashout täna teha siis selle saab ka jõuludeks kätte, mis tähendab, et inflatsioon ja dollarilangus poolraha ära söönud.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #4835
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mul siis peale kahte kuud ootamist selline vastus kirjale:

            We are contacting you in regards to your recent order query.
            Unfortunately there has been a delay with the monitor order.
            We apologize for any inconvenience caused by this.
            The monitor will be shipped shortly.
            Thank you for your understanding.

            Comment

            • cutoff
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 106

              #4836
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas Full Tildist nüüd mb peale raha tuleb kiiresti üle või endiselt venib? Kellegil viimastest päevadest kogemusi?

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #4837
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas viga minus või on hetkel jube lag Full tildis ?

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #4838
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Olen ma ainuke kellel freezes?

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #4839
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    sama siin

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #4840
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tundub et korras

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #4841
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        mul ka just praegu. olin 3-s heads up lauas yhes 400bb deep teises 250bb deep ja kolmandas 160bb deep ühe sama idioodist regi vastu kes arvas et ta on lihtsalt nii hea mängija kui shoveb pre 66 ja 44 jne. ja ma pidavat olema lammas ja nüüd ei ole teda enam kui tagasi sisse sain :(

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #4842
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Tipupaar mastitõmbega läks nagu sahises thnx tilt -20 taala FREEEZE

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #4843
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas cutoff Vaata postitust
                            Kas Full Tildist nüüd mb peale raha tuleb kiiresti üle või endiselt venib? Kellegil viimastest päevadest kogemusi?
                            Oot nüüd saab mb-sse cashoutida w ?

                            Comment

                            • CheekyMullet
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 232

                              #4844
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Oot nüüd saab mb-sse cashoutida w ?
                              Ei saa.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #4845
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Lugesin 2p2st, et see ringgame ticket($200) on kõige mõistlikum osta. Vastab see tõele?
                                Ei saa aru päris täpselt, kuidas see pilet kehtib. Mängin need 5000FPP selle ticekiga ära ja siis tuleb see mu kontole ?
                                Seletaga lollile lahti.

                                Comment

                                Working...