FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #4816
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ma panin locationiks australia ja pärast seda laseb

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #4817
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      MB acc-is on ka asukohaks australia?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #4818
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        ei, aga hea, et ütlesid, muudan selle kah ära

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #4819
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          ei, aga hea, et ütlesid, muudan selle kah ära
          Elukoha muutmiseks peab neile saatma ka utility billi koopia. Mõtlen siinkohal riiki. Muud aadressi saab vabalt muuta.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #4820
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            täna jõudis siis Visa kaardi kaudu cashout kohale, aga millegipärast paistab see SEBis broneerituna, selgituseks: "POS-i kreedittehing" WAT?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #4821
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              täna jõudis siis Visa kaardi kaudu cashout kohale, aga millegipärast paistab see SEBis broneerituna, selgituseks: "POS-i kreedittehing" WAT?
              Läheb aega enne kui (positiivne) broneering kaardiga seotud arvelduskontole kantakse.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #4822
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                jep, kui tahad kiiremini, siis mine uneti ja telli endale klienditoelt telefonikõne sealt ja ütle, et kinnitage ära. kontoris käies saab ka kiiremini.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #4823
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  täna jõudis siis Visa kaardi kaudu cashout kohale, aga millegipärast paistab see SEBis broneerituna, selgituseks: "POS-i kreedittehing" WAT?
                  Mul oli mõned päevad tagasi sama asi, and bricks were shat ja kohe kõne panka, kust öeldi, et see miski PayPali makse ja lähebki broneeringusse, kust pangatöötaja vms selle päeva jooksul vabastab.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #4824
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    jep.. kõik korras, praeguseks juba oli vabades vahendites ja sai kasutada:-)

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #4825
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      oot kaua sebi aega läks siis?

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #4826
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Üleeile olen ma väidetavalt teeninud 500 ftp-d tegelikult aga üle saja pisut, millest säärane kingitus-oskab keegi seletada?

                        Comment

                        • petteri
                          Jube Noob
                          • Feb 2011
                          • 162

                          #4827
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          Üleeile olen ma väidetavalt teeninud 500 ftp-d tegelikult aga üle saja pisut, millest säärane kingitus-oskab keegi seletada?
                          see on seoses sellega, et neil server maas oli.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #4828
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            oot kaua sebi aega läks siis?
                            Eelmine kolmapa õhtul tegin cashout requesti, järgmine päev approveti ja täna jõudis panka ja täna ka kanti broneering kontole, põmst 5 päeva koos nädalavahetusega.

                            ja tegemist siis SEBI VISA debeet pildikaardiga, millega kolmapa õhtul tegin $10 depo ja kohe maxcashouti
                            Last edited by Rage; 13.06.11, 17:29.

                            Comment

                            • Viiidrik
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 128

                              #4829
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mul Tildi konto vist pandi kinni ja raha saadetakse chekiga koju.
                              "Your funds have been sent to you in a check, to the address registered on your account. "

                              Kas kellegil on varem ka midagi sellist ette tulnud? Et ehk oskate öelda kaua siuke asi võib aega minna ja kas tuleb mingi tähitud kirja näol see asi või kuidas?

                              Comment

                              • E-Kunn
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 261

                                #4830
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Miks sul konto kinni pandi?
                                Ma kunagi pacificust kogemata tellisin tšekiga ja sellega läks 1.5 kuud aega, pluss veel pangas äkki mingi nädal oli enne kui raha kontole sain!

                                Comment

                                Working...