Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ei ole teiste kontodele deponud, pmst just sain sebist kaardi kätte. Küsisin suppordist ka ja öeldi, et kontrolli andmed üle jne aga kõik on korras. Ei teagi kas peaks minema panka küsima miks ei saa VISAga makseid teha vms?
Algselt postitas Cypher0
Vaata postitust
Comment