FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • talendijaht
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 220

    #4771
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Kellegi teise kontole pole deponud sama kaardiga? Saada supporti meil, vaatavad üle su konto ja vastavad, miks ei saa.
    Ei ole teiste kontodele deponud, pmst just sain sebist kaardi kätte. Küsisin suppordist ka ja öeldi, et kontrolli andmed üle jne aga kõik on korras. Ei teagi kas peaks minema panka küsima miks ei saa VISAga makseid teha vms?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4772
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
      Ei ole teiste kontodele deponud, pmst just sain sebist kaardi kätte. Küsisin suppordist ka ja öeldi, et kontrolli andmed üle jne aga kõik on korras. Ei teagi kas peaks minema panka küsima miks ei saa VISAga makseid teha vms?
      Pigem kontrolli veelkord kõik yle. Kui teistel kõigil toimib, peab sul ka toimima

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4773
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ma igaksjuhuks küsin, et ega sa kaarti postiteel ei saanud? Seljuhul vajab kaart enne kasutamist aktiveerimist.

        Comment

        • talendijaht
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 220

          #4774
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Ma igaksjuhuks küsin, et ega sa kaarti postiteel ei saanud? Seljuhul vajab kaart enne kasutamist aktiveerimist.
          Kontoris käisin järgi

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #4775
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
            Kontoris käisin järgi
            Ju oled ikkagi ise midagi valesti pannud siis. Nädal või nii tagasi käisin ka uuel kaardil järel, kohe kui koju jõudsin, käis insta depo ja cashout, toimis nagu peab. Vaata kõik numbrid ja expiry date jms veel üle.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #4776
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Täpitähed äkki kuskil segavad?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #4777
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Värskelt eile saadud SEBi Visa pildikaardi cashout approveti täna ja nüüd ootan millal rahad ka arvele jõuavad.

                p.s. perenimes on mul Ü täht.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #4778
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  tegin esmaspäeval ka ühe cashoudi VISAga, kolmapäeva lõunaks oli käes.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #4779
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Sai ca 1.5 kuud tagasi FTP store'st tellitud nänni ja nüüd kui pärisin supportist, et kaugel asjad on vm, siis vastati, et "will be shipped within 2 weeks, due to recent events." Standard FTP - urgas, mis urgas.

                    Comment

                    • Pudgehook
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 190

                      #4780
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      keegi oskab öelda mis kellast need happy hourid kestavad eesti aja järgi?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #4781
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        13:00 - 15:00 Early Morning
                        17:00 - 17:30 Rush Poker
                        20:00 - 22:00 Ring Game
                        24:00 - 02:00 Ring Game
                        03:00 - 04:00 Rush Poker
                        06:00 - 08:00 Late Night
                        10:00 - 10:30 Rush Poker

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #4782
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          13:00 - 15:00 Early Morning
                          17:00 - 17:30 Rush Poker
                          20:00 - 22:00 Ring Game
                          24:00 - 02:00 Ring Game
                          03:00 - 04:00 Rush Poker
                          06:00 - 08:00 Late Night
                          10:00 - 10:30 Rush Poker
                          Nädalavahetusel nihkuvad tund tahapoole ka.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #4783
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Lähen ühis panka küsin palun visa pildi kaarti ja sellega saan raha kätte?(srry ma total blond nende kaartide jne pealt veel:/.) (ei saa präägu momendil nettis tellida kuna ühipanga kõik need kaardid läind).
                            Last edited by EestiAA; 09.06.11, 17:33.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #4784
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              jumal anna mõistust

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #4785
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kirvest! Andke mulle kirvest!

                                Comment

                                Working...