Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ei viitsi kogu teemat ümber jahuda.Panen sulle lingi Andrew Robli blogist,min arvamus üsna samane tema omaga.
Keegi ei saa Iveyle ette heita seda mis ta tegi.Ju olid tal omad põhjused.Samas ei suurendanud tema käitumine kuidagi Usa mängijate võimalusi oma rahasid kätte saada,pigem vähendas märgatavalt.Jahuda mingist murest ja solidaarsusest oma statemendis on üsna nõme kui samal ajal proovida 150 milli enda tasku saada.Respektist on asi kaugel.
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
Keegi ei saa Iveyle ette heita seda mis ta tegi.Ju olid tal omad põhjused.Samas ei suurendanud tema käitumine kuidagi Usa mängijate võimalusi oma rahasid kätte saada,pigem vähendas märgatavalt.Jahuda mingist murest ja solidaarsusest oma statemendis on üsna nõme kui samal ajal proovida 150 milli enda tasku saada.Respektist on asi kaugel.
Comment