FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tylos
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 340

    #4711
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Panid päikeseprillid ka ette ja jalutasid arvuti tagant minema peale seda lauset?.
    CSI miami style.

    Võiksid öelda ka mis mõtes lihtnameelne.
    Ei viitsi kogu teemat ümber jahuda.Panen sulle lingi Andrew Robli blogist,min arvamus üsna samane tema omaga.


    Keegi ei saa Iveyle ette heita seda mis ta tegi.Ju olid tal omad põhjused.Samas ei suurendanud tema käitumine kuidagi Usa mängijate võimalusi oma rahasid kätte saada,pigem vähendas märgatavalt.Jahuda mingist murest ja solidaarsusest oma statemendis on üsna nõme kui samal ajal proovida 150 milli enda tasku saada.Respektist on asi kaugel.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4712
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tahtsin täpselt sama lingi anda.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      optimistlik? Eile õhtul oli 110k ... imo on õhtut 80k+ nii standard juba .. my ass ta siin upub .. ajavad oma sitad korda and thats it
      Online võib-olla aga kas nad ka mängivad? Isegi USA mängijad saavad logida FTP-sse ning on üsnagi loogiline, et enamus mängijaid, kellel rahad arvel aga kätte ei ole saanud külastavad ikkagi FTP-d, et kontrollida kas nende papp on ikka seal kus ta olema peab.

      Langustrend on ka veel Starsil aga see ei ole nii sügav kui FTP-l. Teiseks FTP puhul allesjäänud regularid (tõenäoliselt ka sina) cashisid/cashivad üleliigse rolli välja.

      Aa ja kui juba EU vendadele rahade kandmine netellerisse võtab rohkem kui nädala aega, MB-sse ei ole üldse võimalik siis päris korras neil asjad ei ole. 'Jamast' on möödas varsti 2 kuud, Stars sai asjad kiirelt korda ja neile see minevik, FTP-s aga siiski olevik.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4713
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Niipalju kui mina olen asjast aru saanud on FTP probleem selles, et nad ei hooidnud m2ngijate rahasid eraldsi vms ... DOJ frozes ära ja nd on suured probleemid likviidsusega .. No idea kas see nii on .. aga kuidahi feels so ..

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #4714
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Nagu ma aru saan, siis Bill Ivey rikub oma statemendiga ära full Tildi võimalused saada laenu mängijatele maksmiseks? Kus see mängijate raha siis on? Howardi kontol?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4715
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Nagu ma aru saan, siis Bill Ivey rikub oma statemendiga ära full Tildi võimalused saada laenu mängijatele maksmiseks? Kus see mängijate raha siis on? Howardi kontol?
            Frozetud by DOJ imo, nii nagu mina aru saand olen .. aga siin kivad jutud et 60m pandi m2ngijate kontole nii, et pangast raha ei võetud neilt reaalselt, see on juba treine prob ..

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #4716
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              what
              Due to current circumstances surrounding Full Tilt Poker, we can no longer, in good faith, send our readers to play there.

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #4717
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Frozetud by DOJ imo, nii nagu mina aru saand olen .. aga siin kivad jutud et 60m pandi m2ngijate kontole nii, et pangast raha ei võetud neilt reaalselt, see on juba treine prob ..
                Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

                Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4718
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  BUT KEEP IN MIND YOUR FUNDS ARE SAFE ... kena laused igas meilis

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4719
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    BUT KEEP IN MIND YOUR FUNDS ARE SAFE ... kena laused igas meilis
                    Mis nad siis ütlema peaksid? Ära muretse oma rahade pärast, nad võib-olla on safe või mitte, vaatame mis saab? Üks selline mailike vallandaks veel räigema cashoutide laviini.

                    EDIT: ja kui 2 kuud ei ole korralikult rahad liikuma hakanud siis ei ole need asjad midagi seal nii safe.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #4720
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kui kaks kuud rahad ei liigu, siis biznizmän läheb ja teeb teisele biznizmänile ettepaneku, millest ei saa keelduda. Tavaline ants aga peab emailiga leppima?

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #4721
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Kui kaks kuud rahad ei liigu, siis biznizmän läheb ja teeb teisele biznizmänile ettepaneku, millest ei saa keelduda. Tavaline ants aga peab emailiga leppima?
                        Subtiitreid saaks?

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #4722
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Subtiitreid saaks?
                          g1

                          Comment

                          • Platinum
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 248

                            #4723
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ärge ajage mingit paanikat!!! praegu 80k online ja 70 lauda nl50 6max. milleks kuldlehma käest ära anda:S ajate lihtsalt närvi ja mängin sitasti selle pärast, fuuuuuuu

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #4724
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                              Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

                              Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.
                              DOJ pole mingeid kontosid avanud, vaid mingid suvalised pangad mis üldse asjasse ei puutunud, kes suures segaduses ise sulgesid need arved afaik.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #4725
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Tellisin FTP security dokeni ja ootan juba 2,5 kuud pole normaalne.

                                Comment

                                Working...