FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #4636
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas seda lobby pop up-i saab kuidagi piirata, iga uue turna avamisel ja lõppemisel jne hüppab miljon akent ette, väga ebamugav.
    Options- Lobby Options - Lobby settings...sealt võta üks linnuke ära ja peaks olema fain

    Comment

    • Rando
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 316

      #4637
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Hea õpetus, tellisin ka kaarti ära.
      Last edited by Rando; 30.05.11, 17:23.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4638
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Jah. Pärast seda kui sa oled 10$ peale kandnud ükskõik millist kanalit kasutades ilmub see kanal väljamakse võimaluste hulka. 10$ pead siis depoma, et soovitud kanalit saaks kasutada.

        //kui ma valesti aru sain siis sõnasta täpsemalt.
        /Kui acc'il olev nimi on sama kaardiga siis toimib kindlalt.
        Last edited by con; 30.05.11, 17:27.

        Comment

        • Cheating
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2009
          • 447

          #4639
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas kellegil on veel probleeme Cashouti tegemisel? Mitte kugugile kontole ei lase välja kanda.
          Tuleb mingi tekst ette, et hetkel ei saa, proovige hiljem uuesti.

          Edit: Kas keegi viitsiks testida cashouti?
          Last edited by Cheating; 30.05.11, 18:04.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #4640
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas netelleriga on väljamaksed hakanud kiiremini tööle ka nüüdseks?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #4641
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Kas netelleriga on väljamaksed hakanud kiiremini tööle ka nüüdseks?
              Nädal tagasi tegin viimase väljamakse. Siiani pendib.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #4642
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                Kas kellegil on veel probleeme Cashouti tegemisel? Mitte kugugile kontole ei lase välja kanda.
                Tuleb mingi tekst ette, et hetkel ei saa, proovige hiljem uuesti.

                Edit: Kas keegi viitsiks testida cashouti?
                krt eelmine lk alles tehti ju õpetus puust ja punaselt ette ja ikka tuleb sama küsimus. ammu öeldud et peale visa ei olegi teist võimalust hetkel....

                Comment

                • karookas
                  Jube Noob
                  • May 2010
                  • 126

                  #4643
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

                  1. Logi sisse SEB internetipanka
                  2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
                  3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
                  4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
                  5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
                  6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
                  7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
                  8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
                  9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
                  10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
                  11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
                  12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
                  13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
                  14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
                  15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
                  16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
                  17. Profit.


                  Suurimad tänud!

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #4644
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    loodan et seda ei pea hakkama igale leheküljele panema, et iga päev sama küsimust enam ei tuleks..

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #4645
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      no oleks loogiline see õpetus esimesse posti panna.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #4646
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kas sa avad kõik topicud esimesest leheküljest? veits ära ei väsi sellest?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #4647
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          kas sa avad kõik topicud esimesest leheküljest? veits ära ei väsi sellest?
                          mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
                          mitte et vaata lk 78, 19posti.

                          Comment

                          • karookas
                            Jube Noob
                            • May 2010
                            • 126

                            #4648
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            mina ei ava.. aga kui kellegil on küsimusi siis saab teda suunata kohe esimesele leheküljele kus on KKK.
                            mitte et vaata lk 78, 19posti.
                            jah et tähtsamad asjad võiks olla küll sticky või midagi taolist.

                            inimesed on laisad ja ei viitsi otsida seda mida vaja

                            ise sama laisk:D
                            Last edited by karookas; 30.05.11, 20:35.

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #4649
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Sellised tähtsamad muudatused/uudised peaks kusagil mujal ka kajastama, et kõigile õigel ajal kohale jõuaks:)
                              Mingi uue topicu tegema mida hea lihtne jälgida, kus on värske info selliste asjade kohta nagu hetkel siin viimased lehed käimas on.
                              Nt. Pealkirjaks võiks olla "Kõigile Teadmiseks" vms. Usun, et paljud jälgiks seda ja vb ei teki siis igalepoole sellist rämps poste. Loodan, et saate mõttest aru.
                              Last edited by Cheating; 30.05.11, 20:34.

                              Comment

                              • Roomet
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 211

                                #4650
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Tahan visaga pangakontole eurodes üle kanda, aga ei saa kuskilt valuutat vahetada. Mäletan, et eelmine kord küll oli selline võimalus. Step 2 sisestan summa ja all näitab, mitu eurot see on, aga ülekanne toimub ikka dollarites.

                                Comment

                                Working...