FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #4621
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    see tähendab siis, et deposiiti saab teha teise inimese krediitkaardiga aga cashouti ei saa teha?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #4622
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      see tähendab, et kui sa juba deposiidi teed teise inimese kaardiga siis pannakse su konto lukku. ja kui ei ole pandud siis oled kuidagi kahe silma vahele jäänud.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4623
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Mul pandi konto lukku kui ma enda krediitkaardiga hakkasin raha välja võtma. Pidin saatma pildi id kaardist, krediitkaardi eest ja tagant (siin tuleb sul jama ilmselt) ja internetipanga screenshoti, kus on näha, et olen FTP-sse raha kandnud sellelt kaardilt.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #4624
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          ei tule jama...mõtlesin et enne küsin kui midagi üritama hakkan...siis tuleb ikka endale ise vastav kaart orgunnida

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #4625
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            see tähendab, et kui sa juba deposiidi teed teise inimese kaardiga siis pannakse su konto lukku. ja kui ei ole pandud siis oled kuidagi kahe silma vahele jäänud.
            Tegin kunagi oma kaardiga sõbra kontole depo. Hiljuti hakkasin samale kaardile cashoutima esimest korda ja declined. Saatsin supporti kirja veel, vastati et oled teisele kontole deponud ja blabla, kaarti shareda ei saa mitme konto vahel. Polnud juttu ka konto lukustamisest, tegin uue kaardi ja vsjoo, kõik töötab.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #4626
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              lucky u:)

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #4627
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                lucky u:)
                Eks see see FTP suport vaatab jah "õunte pealt" kellelt mida küsida.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4628
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kas keegi oskab öelda kuidas seda pildikaardi teha?

                  lol, nali.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #4629
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    teeme nii et sa ei küsinud seda praegu...admini kulli pilk ika peaks nägema ju mis mõned postitused ülevalpool kirjutatakse:

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post339203

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4630
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      teeme nii et sa ei küsinud seda praegu...admini kulli pilk ika peaks nägema ju mis mõned postitused ülevalpool kirjutatakse:

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post339203
                      Viitsid tsiteeri mu posti siis näed super-level trollimist :) no silmi kissitades ka leiaksid üles või kui hiire üle tõmbad :)

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #4631
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kas keegi oskab öelda kuidas seda pildikaardi teha?

                        lol, nali.
                        Pildikaardile saab raha välja kanda?

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #4632
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Pildikaart toimib kui VISA ju , ehk siis jah .

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #4633
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kaua läheb aega ennem kui visa kaardile vahendid jõuavad , peale seda kui fulltilt cashoudi ära approveb?

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #4634
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              keegi saab aidata, mina sulle 50 ftp ja sina mulle mb-sse, pole endal eesti pangakontosid.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #4635
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas seda lobby pop up-i saab kuidagi piirata, iga uue turna avamisel ja lõppemisel jne hüppab miljon akent ette, väga ebamugav.

                                Comment

                                Working...