FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #4606
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    oot kas pildikaart=visa :D ?

    keegi peaks OPsse faqi tegema.
    Jah on pildikaart ka VISA.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #4607
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
      Sooviks ka panga kaudu väljakannet teha, aga krdi visa kaardiga mina küll ei saa...
      Kst krt ma selle 3 koodinumbrit leian kui neid ei eksisteeri
      Tavalisele pangakaardile ei saagi, peab olema krediitkaart või siis pildikaart.

      Huvitav mitu lehekülge seda veel küsitakse.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #4608
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        krediitkaart või deebetkaart.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #4609
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          OMFG!!!! Kas VISA krediitkaart või deebet pildikaart. Ülejäänud deebetkaardid ei sobi. Tegelikult sobib veel ka VISA deebet Business, kui kellelgi juhuslikult pokkerigrindimise ettevõte peaks olema.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4610
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Või siis deebetkaart krediitkaardi põhjal :)

            Ehk nyyd sai selgeks :D

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #4611
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kuidas inimesed nagu ise ei loe midagi?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #4612
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                SEB kliendile ehk Kuidas kanda Full Tilt Pokerist raha välja:

                1. Logi sisse SEB internetipanka
                2. Vali Tooted/Teenused menüüst alajaotus Kaardid
                3. Kliki 'Kaardi tellimine.'
                4. Kliki 'Kaartide nimekiri.'
                5. Otsi üles PILDIKAART deebetkaart ja kliki 'Alusta tellimist.'
                6. Lisa/muuda lahtrites oma andmed, vali limiidid, soovi korral kaardi peale minev pilt ja kontor, kuhu kaart saadetakse.
                7. Kliki 'Järgmisele leheküljele' ja saada tellimus ära.
                8. Oota kuni 5 tööpäeva (Tallinn) või kuni 10 tööpäeva (ülejäänud Eesti), ja too oma kaart ära.
                9. Logi sisse Full Tilt Pokerisse.
                10. Vali Cashier ja Make A Deposit.
                11. Vali 'Add A New Deposit Option' ja VISA ning 'Deposit Now'.
                12. Sisesta kõige ülemisse lahtrisse kaardi ees olev 16-kohaline kood, järgmisesse kaardi taga olev 3-kohaline kood, siis vali rippmenüüst oma kaardi kehtivusaja lõpp (ka selle leiad kaardilt), ning sisesta summa, soovitavalt $10.
                13. Kliki Deposit Now, kontrolli andmed ja confirmi.
                14. Kui sissemakse on tehtud, vali Cashier ja Withdraw, seal peaks nüüd olema avanenud valik selle sama kaardi näol.
                15. Sisesta veelkord kehtivusaja lõpp ning soovitav summa ning kliki 'Continue.'
                16. Kontrolli andmed ning kliki 'Confirm Withdrawal', raha peaks laekuma kahe tööpäevaga.
                17. Profit.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #4613
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Puust ja punaselt ette tehtud :D enam selle teema kohta küsimusi ei tohiks tulla

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #4614
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    seda pildi kaarti saab ilma sissetulekuta kh ?

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #4615
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                      seda pildi kaarti saab ilma sissetulekuta kh ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #4616
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kas keegi FTRB Bi weekly turkale on saanud regada? miski jama on jälle nagu juba tavaks on saanud

                        Comment

                        • Facepoker
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 364

                          #4617
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          Kas keegi FTRB Bi weekly turkale on saanud regada? miski jama on jälle nagu juba tavaks on saanud
                          Et sinna regada, pead turniirile eelneva nädala jooksul reiki maksma vähemalt 1$

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #4618
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            oli rake makstud ja kõik ok selle koha pealt, enam pole nagunii vahet, see väike nikup on nüüdseks läbi, aga lihtsalt ärritab et pidevalt seesama jama ja support ka ei vasta nädalavahetusel miskit grrrrr....

                            Comment

                            • tafka31
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 853

                              #4619
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kas see on probleem kui krediitkaardil ja pokkerikontol on erinevad nimed?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #4620
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                lol. obv et on. insta lukku pannakse su konto.

                                Comment

                                Working...