FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #4576
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas valustyng Vaata postitust
    tervist, pole mitu kuud pelanud ftps, kas moneybookersi sisse/väljakanded toimivad normaalselt?
    Väljamaksed hetkel ei toimi.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4577
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      krt teil pole t2na FTPs nö "hakkimist" olnud? ala et mignit nuppu tuleb 4-5x vbajtuada et mojuks .. krt mu end anett peaks timm olema

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #4578
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        ma timeoutisin, nägin kuidas KK vahib vastu ja foldib lihtsalt, enda nett peaks samuti ok olema

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #4579
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          krt teil pole t2na FTPs nö "hakkimist" olnud? ala et mignit nuppu tuleb 4-5x vbajtuada et mojuks .. krt mu end anett peaks timm olema
          2 korda viimase 2 päeva jooksul tekkinud sellised hetked, kus nupud kaovad üldse ära või siis see mis sa kirjeldasid.

          Comment

          • FinalCollision
            Jube Noob
            • Aug 2010
            • 126

            #4580
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #4581
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
              Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.
              Tellisin monitori, oli kolme nädala pärast ukse taga. Vist on niimoodi, et ootavad kuni ports asju ühte kohta tellitud saab ja panevad korraga teele. 10 nädalat muidugi on natuke liiga palju juba, vb selle Black Friday pärast ka veits takerdub see asi. Soovitan kõikvõimalikke FTP suppordi meiliaadresse edasi pommitada, küll ükskord reageerivad.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #4582
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mul läks ka üle 10 nädala iPodiga. Täpselt enam ei mäleta.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #4583
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
                  Kas keegi sealt UK/EU Electronics sektsioonist on midagi tellinud? Kui jah, siis kaua aega võttis? Ma tellisin 10 nädalat tagasi iPod-i, mille delivery pidi võtma 6-8 nädalat. Olen saatnud 3 maili customerservice@fulltiltstore.com, nendest ühelegi pole vastatud. Kontrollisin oma andmeid ka igaks juhuks. Seal on kõik õige peale selle et tänava nimes on "Õ" asendatud "O"-ga, sest täpitähti ei saa tellimuse esitamisel kasutada. Sitt keeb, tahaks muusikat kuulata juba.
                  jumala standard. kui tahad jõuludeks asju saada siis tuleb jaanipäeval ära tellida.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #4584
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    full tildist liigu raha ikka sama hädiselt välja?

                    MBsse ei saa üldse ja netelleri läheb aega?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4585
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      VISA is good .. eile ommiku tegin .. 2h tagasi vaatasi ja oli olemas ..

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #4586
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Visa jah.

                        Aga rask88 mängib PSi NL100 laudades. :O
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #4587
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas kellelgi veel eksisteerib juba mitmendat tundi FTP-s superlag?

                          Comment

                          • Lahekutt
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 113

                            #4588
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas keegi teab, mis hetkel rakebacki hit tuleb kui FT poest tellida? Selles suhtes, et 4 nädalat tagasi tellitud asja saan hetkel veel tühistada, seega ma oletan, et rakeback ei ole veel hitti saanud?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #4589
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              MGR hit on $4 1000 punkti kohta ja sellest siis 27% on see summa, mille võrra vähem rakebacki saad.

                              Comment

                              • Lahekutt
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 113

                                #4590
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Sõnastasin veidi valesti. Tahtsin teada, et millal rakebacki hit tuleb, kas sel hetkel, kui poest asja tellin või siis kui see actually shipitakse?

                                Comment

                                Working...