FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #4531
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ja endiselt pablavad.. hetkel ei tööta FTPst MBsse ja netellerisse cash oudid.

    Comment

    • Forlan
      Räme Fish
      • Apr 2011
      • 12

      #4532
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Depoda ei saa ju samamoodi MBga?! Või siis ei jõua see niipea FTP kontole? Või saab ?

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #4533
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kellelgi Mastercardiga pole jamasid välja võtmisel? Min. depot sain teha aga välja ei saa võtta ning ei anna mingit selgitust kah :S

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #4534
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          MAstercardile ei saagi withdrawida, ei FTP's ega ka minu teada PS'is.

          Comment

          • 0ttt
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 444

            #4535
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Huvitav, et pakuvad siis seda varianti ja depo tuleb insta üle :S

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #4536
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              No krt inimesed, mõelge natuke vahest. Obv tulevad depod insta üle, saada või enda ämm rahakotiga neile uksetaha, nad võtavad selle vastu. Pokkeritoa eesmärk on raha vastu võtta, mitte seda välja anda. Huvitav miks keegi depodes kunagi mingit adress proofi ja muud huina-muinat ei küsi?
              FTP'ga seotud rahamuredest on jahutud siinsamas teemas mitu head lehekülge. MB ei toimi, Neteller depob insta, välja venib. Local bank dransfer ei toimi eestlastele. Visa krediitkaart toimib mõlemat pidi, Mastercard toimib depodes. Kui mina suudan selle sama info siit leida, siis ei tohiks see ka teistele raske olla, ometigi tuleb igal leheküljel mitu küsimust sama asja kohta.

              Vabandage mu äkilisust

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #4537
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Oskab keegi öelda fulltiltrakeback.com kasutajatest, et mis see "Pending cashout" on:
                VIP points: 18,001
                Rake this month: $1,344.48
                VIP status valid for: 15 Days
                Pending cashout: $113.70 <- ???????????
                Earn $1,156 more in rake to maintain

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4538
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Hello Raido,

                  We are contacting you to advise that your withdrawal transaction 082D0881 for $x,xxx.xx has been failed. The funds have therefore been returned to your Full Tilt Poker account.

                  Thank you for your cooperation. If you have any questions, please feel free to email us.

                  Regards,

                  Mark
                  Cashier
                  Full Tilt Poker
                  Pika vingumise ning küsimise peale miks ma ei saa oma cashouti canceldada, siis lõpuks pandi lihtsalt failed ja anti raha tagasi kontole...

                  Seega ärge netellerit jumala pärast hetkel kasutage, kui te just kuu-kaks ei taha oodata


                  FTP ületas end vapsjee minu silmsi täna ... Kuna ma ei oleks elusees jõudnud oma boonust lahti mängida, tuldi veel kord vastu ..

                  Hello Raido,

                  We are contacting you in regards to your email about a possible extension of your bonus.

                  The request has been reviewed and unfortunately we were not able to extend the time in which you can earn the bonus.

                  That said, we have refunded the un-earned part of you bonus back into Full Tilt Points.

                  The un-earned part was valued at 233,220.00 Full Tilt Points which have now been credited to your account.

                  If there's anything else we can help you with, please let us know. We're always here to help.

                  Regards,

                  Pim
                  Full Tilt Poker Black Card Support
                  Well done lopuks FTP .. cashoutimiseks VISA ja only VISA .. mingis kirjas mainisid veel, et netelleriga voivad veel probleemid jätkuda pikemalt ..

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #4539
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    mul tuli eile cash out FTPst netelleri üle.
                    ehk oleksid pidanud neile vähem närvidele käima

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #4540
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Olgem vähemalt selle üle õnnelikud, et vähemalt üks kanal, ehk VISA, töötab laitmatult

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #4541
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #4542
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.
                          Jah.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #4543
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Kuidas ma endale seda visa saaksin ?. lähen küsin lihtsalt küsin swedist või ühispangast?.
                            kaarditüübi nimi on muidu hing.

                            Comment

                            • 5gww
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2010
                              • 333

                              #4544
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              On juba küsitud aga keegi ei vastanud talle, vähemalt ma ei leidnud.

                              Kas VIRTUAALSE visa credit kaardiga on ka võimalik depoda ja pärast cashoutida?
                              Proovisin depoda, aga mul ei lasknud. Äkki panin ise midagi valesti.

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #4545
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kunagi proovsin ka, ei saanud.

                                Comment

                                Working...