FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #4501
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuna need rushi piletid peale boonuse lõpetamist kontole tulevad? Tahaks omahas duubleid gamblida.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #4502
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      mul tulid 24h jooksul

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #4503
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ma vaatasin umbes tund peale boonuse vabastamist, et on olemas.

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #4504
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
          tegin seda mingi aasta tagasi. nii ft kui rakebackpros saatsid mind pikalt, kusjuures see saast rakebackpros isegi ei vastanud minu järelepärimiste peale. said su "nõela otsa" ja rohkem pole nende mure, päris saast suhtumine nende poolt.
          mul piisas ühest kirjast ja oli olemas kohe.pole kunagi rakebackproga probleeme olnud ja rakeback iga reede ilusti olemas

          Comment

          • karookas
            Jube Noob
            • May 2010
            • 126

            #4505
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            väga kummaline summa tuli rakeback FTilti täna - miskid sendid ainult.

            Comment

            • Divide03
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 77

              #4506
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mul FT selline probleem, et panen seaded paika näiteks, et salvestab käsi jne. Kui välja login ja uuesti tagasi tulen, siis on jälle algseaded alles. Ja nii närvi ajab et pean igakord uuesti seadistama. Et äkki keegi oskab aidata mind selles osas??

              Comment

              • suitsutihane
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 286

                #4507
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas karookas Vaata postitust
                väga kummaline summa tuli rakeback FTilti täna - miskid sendid ainult.
                boonust ei vabasta?

                Comment

                • Brancy
                  Räme Fish
                  • May 2011
                  • 1

                  #4508
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kas SEB VISA virtuaalkaardile on võimalik withdraw teha?

                  Comment

                  • katrinclub
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 146

                    #4509
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tundub et Pokerstars isegi võitis selle "suur reedega" nimelt paljud kolivad sinna kaasarvatud mina, sest nemad kannavad raha MB-sse mitte kauem kui 24 tunniga.Ja see on kõige tähtsam. See on nagu kasiino, mis võib väljanägema ilusam kui teine ja reeglid parem, kuid kui sulle öeldakse võidu puhul :" Tule kuu aja pärast, maksame sulle tükki kaupa, aga ära muretse sa saad oma raha". Siis rohkem ei taha seal mängida.

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #4510
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah

                      Comment

                      • 50CandyJoe
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 253

                        #4511
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        keegi kunagi full tilt storest tellides telefoninumbri on valesti pannud? veebruaris tellisin gpsi ja mingi paar nädalat tagasi märkasin alles et tellimuse infos oli 1 number vale. Tilt pole mingi 4-le kirjale vastanud. Nad saadavad kulleriga ju eks? Siis vist väga suurt lootust pole et kätte üldse saan jah
                        Kuller helistab jep. Ilmselt on sul mõtekas DHLi helistada ja ise pakile järgi minna.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #4512
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          EDIT: ok juba
                          Last edited by mikk2468; 15.05.11, 09:09.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #4513
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            teab keegi, kas ma saan endale määrata päevalimiidi, millest enam maha ei mängida ei saa? see, kui ise ütlen, et üle 5 buyinni miinusse minnes lõpetan ära ei aita absoluutselt. sitt enesekontroll ja tubli tilt. leidsin hetkel aint sellise võimaluse, mis ei lase teatud ajaperioodi vältel üldse mängida...

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #4514
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Võta kast õlut ja kutsu sõbrad külla, siis peaks päevalimiit täis olema, muidu tildil sellist valikut ei ole vist, mis sind rahuldaks

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #4515
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                FTP -> Swed
                                9 tunniga
                                Kood:
                                  Payment Method:   Visa
                                Amount:           xxx $ (USD)
                                
                                Status:           APPROVED

                                Comment

                                Working...