FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #4486
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    minul mitte.

    Comment

    • Forlan
      Räme Fish
      • Apr 2011
      • 12

      #4487
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Praegu siis pole üldse võimalik pmst deposiiti teha ega ka raha välja kanda?

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #4488
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Sissekanda saab ju.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #4489
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          visa krediitkaardile(deebet) ju saab

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #4490
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Capture.PNG

            keegi oskab öelda, miks ftp-d käivitades selline jama ette tuleb? kui ftp uninstallin ja reinstallin on korras, kuid peale arvuti restarti on jälle sama case..

            Comment

            • eluvaatleja
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 135

              #4491
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
              kirjuta jah ftp supporti, rakebackpros.com teeb seda muidu aga ma ei tea kui kiiresti see toimub, ma saatsin kirja suporti ja käis kiiresti nad ütlesid et edastasid rakebackprole mu andmed vms
              tegin seda mingi aasta tagasi. nii ft kui rakebackpros saatsid mind pikalt, kusjuures see saast rakebackpros isegi ei vastanud minu järelepärimiste peale. said su "nõela otsa" ja rohkem pole nende mure, päris saast suhtumine nende poolt.

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #4492
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                [ATTACH=CONFIG]125[/ATTACH]

                keegi oskab öelda, miks ftp-d käivitades selline jama ette tuleb? kui ftp uninstallin ja reinstallin on korras, kuid peale arvuti restarti on jälle sama case..
                mina ei saa iga kord kui soovin ft connectitud, aitab uninstall ja reinstall, peale restarti sama case. kahtlustan arvuti tulemüüri sätteid (comodo).

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #4493
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Kas netellerisse kanded toimivad?
                  Üks Netelleri (väike) väljakanne mul õnnestus, paar päeva peale musta reedet tehtu tuli ~2 nädalaga.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #4494
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas keegi teab kui pika aja tagant nullitakse tildis visa withdraw summat? seal oli mingi limiit aga see näitab nüüd et ma saan 0$ veel välja kanda ehk nagu oleks visa withdraw limiit. aga millal peaks uuesti saama välja kanda siis?

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #4495
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                      [ATTACH=CONFIG]125[/ATTACH]

                      keegi oskab öelda, miks ftp-d käivitades selline jama ette tuleb? kui ftp uninstallin ja reinstallin on korras, kuid peale arvuti restarti on jälle sama case..
                      Pane hem käsi importima ainult Handhistory kaustast, mitte kogu ftp kaustas ja peaks korda minema.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #4496
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        tegin muidu 3-s osas selle väljamakse. äkki on mingi kordade limiit ka veel? pole selle visaga mitte mingisugust kogemust :(

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #4497
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Et sis Visa krediitkaart ainuke reaalne raha väljakande meetod, nagu ma aru saan siis neteller ka kõigil ei tööta, ehk ei hakka sinna accounti tegema ja ootan bookersi avanemist või lähen panka krediitkaardi järele....kui seda töötule inimesele muidugi antakse :D

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #4498
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas tonis Vaata postitust
                            Pane hem käsi importima ainult Handhistory kaustast, mitte kogu ftp kaustas ja peaks korda minema.
                            ty, peale formatit sai jah kogemata kogu ftp kaust importima pandud :P

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #4499
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              küsimus: seda olen mitu korda lugenud, et NL10 FTP-s on liiga kõrge rake. aga kas NL5 ja NL25 on siis parema rakega? või NL10 ja alla on sama halb rake?

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #4500
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                                küsimus: seda olen mitu korda lugenud, et NL10 FTP-s on liiga kõrge rake. aga kas NL5 ja NL25 on siis parema rakega? või NL10 ja alla on sama halb rake?
                                FTP-s on igas limiidis $3 rake cap, ntx Starsis on kuni NL10 cap $1, NL25 $2 ja edasi alles $3. Aga noh, urkatubades on 6% rake, capi pole ja võetakse preflop ka rake maha, nii et pole hullu kedagi.:)

                                Comment

                                Working...