FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #4456
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Vana teema, aga ftp-st saab raha ikka probleemideta MB-sse välja kanda? :D

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #4457
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      We apologize for the situation here.

      As we mentioned in previous email that we are working on it to have the option installed as soon as possible.

      However, we are not in a position to give out an exactly date and time that Moneybookers will be available again.

      Rest assured we are working on the alternative solution for our players who have been effected by this issue.

      We appreciate your patience and cooperation at this stage.

      Regards,

      Ammad
      Full Tilt Poker Support

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4458
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        no cereuses rahad kinni, ja ei viitsi mängida seal, sest rakebacki ei saa jne. aga kuidas FTPga seis on?
        on stabiilseks asi muutnud, et rahasid sinna kanda?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #4459
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          ei kurda, st ei tea, pole välja kandnud ja pole ka sisse kandnud.. NL100s on traffic üsna niru, samas fishe ikka jagub, NL200s on traffic suht surnud, paar üksikut lauda leiab, mida NL100 kõrvale võtta.

          Comment

          • risto10
            Räme Fish
            • Nov 2010
            • 3

            #4460
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Minul on siiamaani kättesaamata 19. aprillil Full Tildist Netellerisse kantud 1500 usd. Niiet ei soovitaks rahasid sisse kanda.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4461
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              no cereuses rahad kinni, ja ei viitsi mängida seal, sest rakebacki ei saa jne. aga kuidas FTPga seis on?
              on stabiilseks asi muutnud, et rahasid sinna kanda?
              hetkel veel veits vara depoda jh.. mingi nädala-2 päras juba ok vast.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #4462
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Olen ainuke kes pole 2 nädalat rakebacki saanud ?...Mis tegema peaksin supporti pöörduma või siis rakebacki pakuja poole kuidagi ?.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #4463
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Olen ainuke kes pole 2 nädalat rakebacki saanud ?...Mis tegema peaksin supporti pöörduma või siis rakebacki pakuja poole kuidagi ?.
                  rakebacki pakkuja poole.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #4464
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    rakebacki pakkuja poole.
                    jamps...ma ei mäletagi kuhu endale selle rakebacki värgi tegin:S...On kuidagi võimalik seda teada saad?.

                    Comment

                    • snap
                      Julm Donk
                      • Jun 2010
                      • 33

                      #4465
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      jamps...ma ei mäletagi kuhu endale selle rakebacki värgi tegin:S...On kuidagi võimalik seda teada saad?.
                      vaata maili peale ja ürita sealt otsida

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #4466
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        otsisin emaililt aga olen emaili tühjaks teind vahepeal, muud valikut ei oska soovitada?.
                        ja mul see boonus 500usd boonus ka igapäev vabastan 20-40 usd kas see võib mind nii tugevalt mõjutada?.

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #4467
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          otsisin emaililt aga olen emaili tühjaks teind vahepeal, muud valikut ei oska soovitada?.
                          Vaata, kes sulle reikbäkki varem kandnud on, transfer history`st peaksid nägema seda. See nimi guuglisse..

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #4468
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            otsisin emaililt aga olen emaili tühjaks teind vahepeal, muud valikut ei oska soovitada?.
                            ja mul see boonus 500usd boonus ka igapäev vabastan 20-40 usd kas see võib mind nii tugevalt mõjutada?.
                            Boonuse vabastamise ajal on rackeback minul kerges miinuses (NL25)

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #4469
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Aa sain vic jälile miks rakebacki ple saand.
                              Lõin 60K ftpsid laiaks ...see peaks mõjutama küll jah ? suure hitti 60k ftp-d panevad keegi oskab öelda?.

                              Comment

                              • marsai
                                Räme Fish
                                • May 2011
                                • 1

                                #4470
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas ma pean 21a olema et full tiltis m2ngida?

                                Comment

                                Working...