FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #4366
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hmm...ma pole kyll FTP rakebackiga liitnud läbi Tim'i vms, aga FTP otse mulle rakebacki kyll ei kanna ja pole kunagi kandnud. Ses mõttes, et minule kannab rakebacki keegi Spinnvill ja on seda alati teinud. Boonused mis tulevad otse FTP'lt on history all alati nähtavad as "cash". Seega ma eeldan, et RB ei tule otse FTP'st. On ikka kõigil affiliatel samad reeglid?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #4367
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Raketherakega on mul alati üle tulnud viimase 1,5a jooksul. Summad ainult kuidagi väikesed.

      EDIT: Mulle kannab kasutaja raketherake.
      Last edited by Pahvak; 24.04.11, 10:12.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4368
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Raketherakega on mul alati üle tulnud viimase 1,5a jooksul. Summad ainult kuidagi väikesed.
        mul on ka selline tunne, et koguaeg saab üle RB-ga ja ju see nii on. Kasparil isegi arvutasime, et tuleb tuimalt valesti ( vähem obv :D )

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #4369
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mul fulltiltrakeback.com ja kui võrrelda HEM-i näidatud raket seal lehel näidatavaga, siis numbrid on enamvähem samad. Mingi üks protsendike ehk siia-sinna.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #4370
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Lahe sait tundub.

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #4371
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Selle reede rakeback maksete probleemid tulenevad sellest, et kõik USA mängijad blokiti ära ja kuna toad peavad maksma mega trahve, siis näiteks FTP teeb VÕIBOLLA nii, et USA mängijate puhul teeb roll-backi ja kaotab kõik tulu nende pealt ära (loe: tõmbab kõigi teiste kontod miinusesse). See ei ole kuigi reaalne, aga kuna hetkel nad tõesti kaotasid kõik USA mängijad pildilt ära ja eemaldasid igalt poolt, siis kadusid ka teatud numbrid ära ja nüüd nad parandavad seda probleemi, et saada statistika paika. Nädalavahetusel ei liiguta muidugi FTP-s keegi lillegi v.a. tavapärane customer support, mis on antud juhul täiesti kasutu.

              Põhimõtteliselt kõik probleemid, mis tekivad Full Tiltile kantakse alati affiliatele edasi. Raketherake saab samuti ülimalt valusa löögi nüüd (ei hakka täpseid numbreid nimetama) tänu USA mängijate kaotamisele. Iseasi on see, kas nad plekivad selle kinni oma taskust nagu kõigil kombeks on, kuna FTP lihtsalt kotib nii hullult, või kannavad mängijatele edasi.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #4372
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4373
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Hmm...ma pole kyll FTP rakebackiga liitnud läbi Tim'i vms, aga FTP otse mulle rakebacki kyll ei kanna ja pole kunagi kandnud. Ses mõttes, et minule kannab rakebacki keegi Spinnvill ja on seda alati teinud. Boonused mis tulevad otse FTP'lt on history all alati nähtavad as "cash". Seega ma eeldan, et RB ei tule otse FTP'st. On ikka kõigil affiliatel samad reeglid?
                  Kuhu see RB sulle kantakse? Kas FTP kontole või siis kuskile saidi kontole? Ma arvan, et sa ajad praegu sassi. Kantakse RB otse su FTP kontole ja kandja nimeks on "spinwin" või whatever affiliate sul on. Samamoodi läbi meie liitunud peaksid tulema, et "PokkeriProd" või "RakebackEngine" nimelt tuleb RB FTP kontoel aga tegelikkuses kannab seda FTP, lihtsalt on affiliate nime kandjaks kirjutanud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4374
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.
                    Firzen töötab RBE (Timi tiim) supportis, seega ma ei näe üleülede miskit probleemi.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #4375
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      sellist juttu kindlas kõneviisis rääkides tuleks allikat ka mainida.
                      Pole vajadust mingeid konkreetseid allikaid mainida, sest antud isiklik arvamus on kokku klopsitud oma kogemuste põhjal ning ehk ka mõne allika põhjal.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #4376
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kuna hetkel kõigil korralikud boonused ja aega vähe siis otsisin happy hour schedule. cashier/my promotions/happy hour.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        E/ kell 23.01 ET ja "late night" happy hour algas just. mis värk sellega on, et 2h varem?
                        Last edited by con; 26.04.11, 04:05.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #4377
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          No mis moodi ta siis 2h varem algas kui sa muutsid postitust 6.05?

                          23ET +7h on meie aja järgi 0600. Ärge mängige ööd läbi ma ütlen, grindite pehmeks oma ajud :D

                          Aa ja juhuks kui sa ei teadnud...happy hour ajal kogutud punktid ei lähe kahekordselt boonuse arvestusse. Saad lihtsalt rohkem punkte poes kulutamiseks. Boonuse jaoks kogud ikka nö baaspunkte. Jäi lihtsalt mulje, et sa yritad happy hour aegu ära kasutada, et kiiremini boonus lahti saada.
                          Last edited by Tarmonator; 26.04.11, 06:02.

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #4378
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kuidas rb'iga turniiride overlay kinni maksmine käib. Maksavad ainult need kes võidavad või kõik registreerunud?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #4379
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Con, boonuste vabastamisel pole happy houri lisapunktidest mingit kasu, mine parem magama :D
                              Mortal, overlay ja lisatud raha puhul saavad laksu kõik mängijad võrdselt.

                              Comment

                              • karookas
                                Jube Noob
                                • May 2010
                                • 126

                                #4380
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                kuna hetkel kõigil korralikud boonused ja aega vähe siis otsisin happy hour schedule. cashier/my promotions/happy hour.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                E/ kell 23.01 ET ja "late night" happy hour algas just. mis värk sellega on, et 2h varem?
                                Jõudsid ette.

                                Plaanisin sama teha seosed boonuse vabastamisega, HO graafik panna

                                Comment

                                Working...