Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
See on see ISIC Student? Aga kas sissekandmisel pole mingit kolmekohalist koodi vaja nagu krediitkaartidel on? Ma enda Studentil ei näe seda, aga vb räägid muust kaardist. Igatahes anna teada kui midagi seoses ülekandega muutub.
Algselt postitas low-flow
Vaata postitust

Comment