FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #4276
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Sissemakse katkestati? Wtf?

    Ma just ise praegu proovisin, tegin Visa Student kaardiga (deebetkaart) minimaalse sissemakse ($10), tuli 3 sekundiga üle ja pärast seda sain sellele kaardile väljamakse taotulse teha. Processing up to 48 tundi ja ülekanne ise 5-10 äripäeva oli infos kirjas.

    Kas kellelgi Netelleriga on pärast reedet cashout FTP-st õnnestunud?
    See on see ISIC Student? Aga kas sissekandmisel pole mingit kolmekohalist koodi vaja nagu krediitkaartidel on? Ma enda Studentil ei näe seda, aga vb räägid muust kaardist. Igatahes anna teada kui midagi seoses ülekandega muutub.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #4277
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      nädalavahetusel lõin mingi ftp pro turniirilt välja ning tuli ette kiri, et oled võitnud bounty 200$ ja t-särgi vms. transfer historyst ei ole kuskil seda 200 taala näha. kuidas ma saan näha, kas see raha on üle tulnud? kellelgi kogemusi? blackcard supoort ei vasta obv...
      See raha peaks tulema insta accoundile - vähemalt minul on tulnud. Ma ei tea, kas seda trackida annab kuidagi. Särgi kohta tuli küll mail tho, et vaja aadress kinnitada vms.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4278
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Swedi studnet peaks ainult krediitkaart olema IMO. Ehk ISIC pole midagi peale hakata.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #4279
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          See on see ISIC Student? Aga kas sissekandmisel pole mingit kolmekohalist koodi vaja nagu krediitkaartidel on? Ma enda Studentil ei näe seda, aga vb räägid muust kaardist. Igatahes anna teada kui midagi seoses ülekandega muutub.
          see ei ole isic.. kas isic on üldse hansapanga oma?
          hansapanga student kaart on mutant kaart..ta on deebet kaart aga toimib nagu krediit kaart. taga on 3 kohaline number

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #4280
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            See on see ISIC Student? Aga kas sissekandmisel pole mingit kolmekohalist koodi vaja nagu krediitkaartidel on? Ma enda Studentil ei näe seda, aga vb räägid muust kaardist. Igatahes anna teada kui midagi seoses ülekandega muutub.
            Swedbank Student Card
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sellel on taga see 3 numbriline kood olemas nii et tal on justkui osa krediitkaardi funktsionaalsusest, lihtsalt krediiti pole.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #4281
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Aga mul on swedi kaardil krediiti. :D

              Ju olin buumiajal usalduväärne. :D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #4282
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                järeldus : swed > seb

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #4283
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  SEBil on eluaeg olnud mingi gambling piirang, ei ole saanud FTP ega kuhugi pokkerisaidile kanda.

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #4284
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ftps ju uneti otselink :) kunagi olen kindlasti mõlematpidi kandnud.

                    Comment

                    • altzie
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 169

                      #4285
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                      ftps ju uneti otselink :) kunagi olen kindlasti mõlematpidi kandnud.
                      Jah. Varem toimis SEB-FTP-SEB kenasti ja päris kiiresti isegi.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #4286
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Rääkisin krediitkaardist.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #4287
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Mastercardile nt. ei saagi raha tagasi kanda. Valikus ta FTP-s on, aga samas deposiitaknas öeldakse, et withdrawida ei saa.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #4288
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            keegi võiks siia teate visata kui on saanud MB-st raha välja võtta saanud ...Loodan et need jamad aint ajutised .

                            Comment

                            • Monzter
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 1

                              #4289
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Edit//Paraku kehtivad reeglid alati ja kõigile.
                              Last edited by -andres-; 20.04.11, 14:22.

                              Comment

                              • Kihog
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 101

                                #4290
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Tegin SEBi virtuaalkrediitkaardiga depo. Alguses ei lasknud depoda, alles kolmandal üritusel, kui proovisin miinimum 10 dollari asemel 25 dollarit(ei tea, kas summa muutus mõjus või lihtsalt kokkusattumus). Kuid väljamaksete alla ei tulnud ikka võimalust virtuaalkaardile välja kanda. Ei tea, kas lihtsalt virtuaalkaart ei võimalda väljakannet siis või mingid muud probleemid? Samuti olen proovinud depoda MB kaardiga, kui see pole siiamaani läbi läinud.

                                Comment

                                Working...