FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #4261
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Selge , ei jäänud silma see tekst :P

    Comment

    • Keldrimees
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 69

      #4262
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Probleem Full Tilti clienti updatega. Seda tõmmates ütleb et update pole praegu saadaval ja suleb selle. Lobbyle ligi ei saa.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4263
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Tõmba klient uuesti http://www.fulltiltpoker.co.uk

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #4264
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          No vaata paar posti ülespoole.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #4265
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas enne seda jampsi sai FTP-st rahasid liigutada swedbanki NPNK kaardiga ? USAsse reisimiseks oli vaja krediitkaardiga maksta $16 ja siis see kõlbas, aga ma ei tea, kas ta päris krediitkaart on...

            Comment

            • Peedu
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 179

              #4266
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Sai küll, ise tegin kõik tehingud läbi selle.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #4267
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                Sai küll, ise tegin kõik tehingud läbi selle.
                Tänud. kaua cashout üle tuli keskmiselt ?

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #4268
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Declineti Visa pealt deposit ära.

                  Comment

                  • Peedu
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 179

                    #4269
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kui ma ei eksi, siis esmaspäeval withdrawma pannes oli reedeks kohal vist vms.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #4270
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                      Declineti Visa pealt deposit ära.
                      Sissemakse katkestati? Wtf?

                      Ma just ise praegu proovisin, tegin Visa Student kaardiga (deebetkaart) minimaalse sissemakse ($10), tuli 3 sekundiga üle ja pärast seda sain sellele kaardile väljamakse taotulse teha. Processing up to 48 tundi ja ülekanne ise 5-10 äripäeva oli infos kirjas.

                      Kas kellelgi Netelleriga on pärast reedet cashout FTP-st õnnestunud?

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #4271
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Sissemakse katkestati? Wtf?

                        Ma just ise praegu proovisin, tegin Visa Student kaardiga (deebetkaart) minimaalse sissemakse ($10), tuli 3 sekundiga üle ja pärast seda sain sellele kaardile väljamakse taotulse teha. Processing up to 48 tundi ja ülekanne ise 5-10 äripäeva oli infos kirjas.

                        Kas kellelgi Netelleriga on pärast reedet cashout FTP-st õnnestunud?
                        tegin sama mis lowflow, ei declinetud

                        Comment

                        • Ahangama
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 615

                          #4272
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Head kaardid need studentid siis! Ise testisin virtuaalset sebi visat.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #4273
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Take 2 raha saabus. FTP poeb vist, mängisin ainult 8 päeva 10-st, sest vahepeal unustasin ära, et see promo käib aga ikka saatsid mulle $25.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #4274
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              Take 2 raha saabus. FTP poeb vist, mängisin ainult 8 päeva 10-st, sest vahepeal unustasin ära, et see promo käib aga ikka saatsid mulle $25.
                              neil ei saa kunagi playmoney otsa

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #4275
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                nädalavahetusel lõin mingi ftp pro turniirilt välja ning tuli ette kiri, et oled võitnud bounty 200$ ja t-särgi vms. transfer historyst ei ole kuskil seda 200 taala näha. kuidas ma saan näha, kas see raha on üle tulnud? kellelgi kogemusi? blackcard supoort ei vasta obv...

                                Comment

                                Working...