FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #4246
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    päris huvitav, FTOPS on algamas järgmine nädal, kas seal ka korrektuure teevad?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #4247
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ffs, panin eile päeval juba cashoutima ning nüüd tuli lõpuks kiri ja declined.. Samas kui teistel mängijatel on ära approvetud, mis krdi jant see on.

      Status: DECLINED

      Your withdrawal request has been declined. Please review your
      personal account information to ensure that it is the same as the
      information stored with your payment processor. You may correct
      any of your personal information and try again. If you are still
      unsuccessful, you may wish to try one of the other available
      withdrawal methods.
      // lugesin, et 2+2s on teistel sama teema.
      Last edited by fyte; 16.04.11, 19:15.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #4248
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Keegi FTR27 bi - weekly 1 K added turkale saab ennast regada?? Olen siin viimase paari tunni jooksul mitmeid kordi proovinud ja viskab seda: The webpage "my.fulltiltpoker.com" cannot be found
        DNS error occurred. Server cannot be found. The link may be broken.
        Keegi veel hädas?

        Comment

        • karookas
          Jube Noob
          • May 2010
          • 126

          #4249
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Keegi FTR27 bi - weekly 1 K added turkale saab ennast regada?? Olen siin viimase paari tunni jooksul mitmeid kordi proovinud ja viskab seda: The webpage "my.fulltiltpoker.com" cannot be found
          DNS error occurred. Server cannot be found. The link may be broken.
          Keegi veel hädas?

          jah enne lõi selle fbi lehegi ette aga nüüd ei eksisteeri seda lehte nagu üldse enam:

          Firefox can't find the server at my.fulltiltpoker.com

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #4250
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
            Keegi FTR27 bi - weekly 1 K added turkale saab ennast regada?? Olen siin viimase paari tunni jooksul mitmeid kordi proovinud ja viskab seda: The webpage "my.fulltiltpoker.com" cannot be found
            DNS error occurred. Server cannot be found. The link may be broken.
            Keegi veel hädas?
            muuda .com to co.uk , see aitab.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #4251
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kuidas ma full tildi softi alla saan laadida kui dns muudetud on siis viskab seda FBI lehte ainult :(

              Comment

              • Mr.Aria
                Julm Donk
                • Apr 2011
                • 44

                #4252
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                kuidas ma full tildi softi alla saan laadida kui dns muudetud on siis viskab seda FBI lehte ainult :(

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #4253
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  thx suutsin juba mingi million dnsi läbi proovida
                  kas keegi oskab öelda mingit dnsi millega .com lehtlahti tuleb ?

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #4254
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                    thx suutsin juba mingi million dnsi läbi proovida
                    kas keegi oskab öelda mingit dnsi millega .com lehtlahti tuleb ?
                    Mis häda sul selle .com lehega on? .com lehega on kaput ei ole ega tule.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #4255
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Mis häda sul selle .com lehega on? .com lehega on kaput ei ole ega tule.
                      anna andeks

                      Comment

                      • Martinl009
                        Räme Fish
                        • Apr 2011
                        • 5

                        #4256
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kui .com-i asemel hakata mängima .net-is siis peab .net-i kontole uuesti raha kandma? See tähendab, et need .com ja .net platvormid ei ole ühenduses? .com kontole ei saa sisse enam, aga sinna jäi veits raha alles ja uut sissemakset ei soovi teha, kuna mängin vähe ja omalõbuks ainult.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #4257
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          fulltiltpoker.co.uk .net on mängurahakeskond ja mõeldud reklaamimise jaoks.

                          Comment

                          • Martinl009
                            Räme Fish
                            • Apr 2011
                            • 5

                            #4258
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            fulltiltpoker.co.uk .net on mängurahakeskond ja mõeldud reklaamimise jaoks.
                            Tänud vastuse eest.

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #4259
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Keegi muidu Take 2 raha on saanud kätte ?

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #4260
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Take2 rules:
                                Prize money for Take 2 will be paid by Wednesday, April 20th, 2011.

                                Comment

                                Working...