FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #4216
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ei näe kes vastastest sit out on. ainult hand historist näeb. settingutest ka ei leia muutmiseks kohta???

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #4217
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      FTP lagib või mul pärast win 7 x64 update miskit nihu läinud?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #4218
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        ei näe kes vastastest sit out on. ainult hand historist näeb. settingutest ka ei leia muutmiseks kohta???
        Kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis mu meelest turnadel on kogu aeg niimoodi olnud.

        Comment

        • bJako
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 114

          #4219
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kolmapäeval oli lahe turniir
          FullTiltRakeback.com invites you to play at the Final PokerNews Skills Challenge event later today. This time it is a $10+$1 6 Max Shootout $4,000 Added tournament. In order to locate this tournament, click the "Private" tab in the tournament lobby or click on Requests, then Find Tournament by ID #230456262

          Pidi olema siis 6-max shootout ja tuli ~230 inimest. 200 pandi ÜHEkaupa laudadesse, 30 pandi kahekaupa 15 lauda ja need pidid mängima HU võiduni. 200 inimest molutasid tunnikese.
          Siis pandi kõik 6-kaupa laudadesse ja edasi oli normaalne.

          Kirjutasin supporti. Vastus:

          Unfrotunately, as this is a private tournament, you will need to contact Poker News directly for more information on the structure they chose for this event.
          Full Tilt Poker Support

          No ma olen küll kindlel, et see oli FT bug - no ei saa ilmselt keegi tellida omale nii jabura struktuuriga turniiri ju???

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #4220
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            no bugid ei ole ka nii jaburad..sellesmõttes et nii täpselt otsustab, et 30 teevad headsupi. ja täpselt 200 ootavad
            see oli ikkagi kellegi tellitud

            Comment

            • kennu4
              Räme Fish
              • Apr 2011
              • 1

              #4221
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Tere, kas keegi oskaks soovitada mingit viisi kuidas ma fulltiltist raha välja saaksin?
              Last edited by kennu4; 15.04.11, 21:36.

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #4222
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ledereril on USA vanglas juba külastusajad täis.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #4223
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kas nv'l liigub ka raha FTPst moneybookersisse?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #4224
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tegin mõned tunnid tagasi suured cashoudid nii netellerisse kui mb-sse ja praegusel hetkel on nad kohal.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #4225
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mnjah, kui praegu maillisti alt otsida, siis withdrawal'i processing ja approved'i vahe on mul 2-3 päeva olnud. Mingid kõlakad käivad, et 48h jooksul läheb FTP (jt) maha, siis huvitav kuidas on lood selle processing cashoudiga?

                      Comment

                      • suitsutihane
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 286

                        #4226
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        nojah elohim tule appi kui sel juudipoisil feldmanil ongi õigus, parem karta kui kahetseda vist
                        wait
                        kui black cardi pole siis pole mõtet üritadagi cashoutida?

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #4227
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas teil my promotions leht avaneb cashier alt? Mul viskab "Turvalise ühenduse viga" ja ei saa seega oma iron man, akadeemia, black card jne lehti vaadata.

                          Comment

                          • suitsutihane
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 286

                            #4228
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Secure Connection Failed

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #4229
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ei ole probleemi, saab vaadata kõiki lehti

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #4230
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Suurem probleem on, et cash outi alt sama tekst "secure connection".

                                Comment

                                Working...