FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #4066
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    AGAIN!?

    Comment

    • Blacktor
      Jube Noob
      • Dec 2010
      • 112

      #4067
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ma mõtlesin ,et liitun läbi http://www.fastrakeback.com/rakeback...ilt-Poker.aspx
      Peaks vist olema okei ? Usun ,et mängin nl 10-25 6max ja 4 lauda korraga.

      Comment

      • Peedu
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 179

        #4068
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Jälle hakkab see freezede asi peale :S

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4069
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Maitea mis värk teil on, aga mul ei freeze ükski päev FTP ega pole ka laggi.. no idea :D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #4070
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            TÜRANOHH

            Comment

            • Strateeg
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2009
              • 303

              #4071
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
              Ma mõtlesin ,et liitun läbi http://www.fastrakeback.com/rakeback...ilt-Poker.aspx
              Peaks vist olema okei ? Usun ,et mängin nl 10-25 6max ja 4 lauda korraga.
              Kasutasin ise sama, minu meelest väga hea pakkumine, kui HEM või PT3 olemas siis võibolla pole nii ahvatlev, aga mina sain oma HEMi sealt nii-öelda tasuta pluus 3 kuud CR. Ja RB eniveis standard 27 prossa.

              Comment

              • Blacktor
                Jube Noob
                • Dec 2010
                • 112

                #4072
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ei ole Hemi ega Pt3. Nii ,et jah ma kasutan seda kohta regamiseks :).

                Comment

                • suitsutihane
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 286

                  #4073
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  väga nuts pakkumine imo, regad FTPsse läbi affiliate saad standard 27 %rb+3 kuud cardrunnersi+tasuta HEM, wow (y) päris hea oleks ise nii alustand oleks elu lihtsam olnud...
                  (ilma sarkasmita kui keegi küsis)

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #4074
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    cardrunners on ju tildi mängijatele niikuinii põhimõtteliselt tasuta

                    Comment

                    • suitsutihane
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 286

                      #4075
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ja ei teadnudki... tnx

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #4076
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        erm. regad läbi nende. Kuna selle hemmi saada nagu ? kas home peale regamist või peale mida täpsemalt?

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #4077
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Pead 100$ reiki täis genema ja peale seda saadetakse sulle meil ja koodid.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #4078
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Küsimus selle fastrakeback.com lehe kohta.. Kas ainult uued kasutajad saavad läbi selle regada? Küsimus sellepärast, et näiteks rakebackpros.com lehel saavad ka olemasolevad kasutajad rakebacki taodelda läbi saidi.

                            E: Mul ka laggis esimest korda eile õhtul ftp.. sõnusin vist ära eelmises postis :D

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #4079
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Küsimus selle fastrakeback.com lehe kohta.. Kas ainult uued kasutajad saavad läbi selle regada? Küsimus sellepärast, et näiteks rakebackpros.com lehel saavad ka olemasolevad kasutajad rakebacki taodelda läbi saidi.

                              E: Mul ka laggis esimest korda eile õhtul ftp.. sõnusin vist ära eelmises postis :D

                              ma usun ikka, et olemasolevad kasutajad saavad ka, aga mingi teema on sellega, et kasutaja ei tohi olla näiteks 4 aastat vana vms :D

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #4080
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                krt.. minu arust oli see aeg ikka hulga lühem ? Pead ei anna. Igatahes kliki "customer support" ja sealt edasi "rakeback on existing account" ja tee proovi

                                Comment

                                Working...