FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #4051
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Siin võib olla asi ka hoopis selles tüübis kellelt sa raha said. Kui ta suuremas koguses teeb sõbrakaid ja ise midagi välja ei kanna, siis võib see tekitada mõningaid piiranguid. Ja ise pead ka ikka mängima ja mingi koguse punkte teenima või olema eelnevalt teeninud, et buddyraha välja saaksid kanda.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #4052
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      mul ei impordi HEM FTP käsi millegi pärast... st nagu pooleldi impordiks kah, näitab, et käed on olemas kui mängija nime sisse toksin aga ei kuva mitte sittagi... any ideas ?
      cleari veelkord filtreid, mul ühekorra oli umbes selline jama, et HEM näitas No Filters, kuid tegelikult olid ikkagi mingid filtrid sees...

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #4053
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        cleari veelkord filtreid, mul ühekorra oli umbes selline jama, et HEM näitas No Filters, kuid tegelikult olid ikkagi mingid filtrid sees...
        tänud, töötas, kusagilt olid mingid linnukesed maas

        Comment

        • pendula
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 155

          #4054
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tere,
          selline probleem, et alati kui ft-sse sisse login, pean linnukese panema Save Handhistory kastikesse. Nii kui kinni paned ja uuesti avad, siis linnuke kadunud.
          Ja note-d ka kadunud.
          Windows 7.

          Kui kellelgi sama jama olnud ja lahendust teab, palun abi.

          Comment

          • jott
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 183

            #4055
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas pendula Vaata postitust
            Tere,
            selline probleem, et alati kui ft-sse sisse login, pean linnukese panema Save Handhistory kastikesse. Nii kui kinni paned ja uuesti avad, siis linnuke kadunud.
            Ja note-d ka kadunud.
            Windows 7.

            Kui kellelgi sama jama olnud ja lahendust teab, palun abi.
            Sulged ikka FTP korrektselt?

            Comment

            • pendula
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 155

              #4056
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas jott Vaata postitust
              Sulged ikka FTP korrektselt?
              Jah, ristist kinni.
              Lugesin korrektse sulgemise kohta 2+2 foorumist ka. See ei tohiks probleemiks olla praegu.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #4057
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                lagib/crushib/freezeb.
                olen ainuke?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #4058
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas pendula Vaata postitust
                  Jah, ristist kinni.
                  Lugesin korrektse sulgemise kohta 2+2 foorumist ka. See ei tohiks probleemiks olla praegu.
                  fulltildi runnid administraatorina?

                  Comment

                  • air343
                    Julm Donk
                    • Apr 2010
                    • 50

                    #4059
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    lagib/crushib/freezeb.
                    olen ainuke?
                    mul lagis ka paar korda, umbes samal kella ajal.

                    Comment

                    • pendula
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 155

                      #4060
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      fulltildi runnid administraatorina?
                      Eile sai seda proovitud. Note-d on nüüd ok. Aga linnuke save hh boxist kaob ikka ära, kui välja logida.

                      Comment

                      • Blacktor
                        Jube Noob
                        • Dec 2010
                        • 112

                        #4061
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kuidas Tildis First depo boonus avaneb ja kaua sellega aega läheb kavatsen siis 600$ kanda sinna.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #4062
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mida ja mis limiidil mängid?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #4063
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Iga punkti eest 4 senti, vabaneb 20 dollari kaupa, aega on 120 päeva, täiesti tehtav isegi NL10 limiidis, lisaks saad pileti 100k freerollile mis toimub iga kuu esimesel pühapäeval. Pilet kehtib 1 aasta.

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #4064
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Boonuse seletuse juures on kirjas, et mitu FTPpunkti sul tuleb teenida, et summa vabastada. Edasi pead teadma ainult seda:
                              - mitu kätt tunnis sa mingit mänguformaati mängid
                              - kui palju see mänguformaat sulle x-käe peale keskmiselt punkte annab

                              ... korrutad, liidad ja lahutad ja ongi valmis. Saad ju ise aru, et FR temo erineb HU tempost ja NL10-s tulevad punktid aeglasemalt kui NL100-s. Nolifer kes teeb 8 tunniseid pokkerpäevi vabastab boonuse kiiremini kui nädalas paar korda mängiv hobimängija.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #4065
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Sõltub, mis limiidis, palju käsi mängid ja mitmel laual, pakun umbes, et fr nl25 läheb 600$ vabastamiseks kuskil 70 000 käe ringi umbes ja keskeltläbi 16 laual tuleb 1000 kätt tunnis.

                                Kindlasti tee ka rakeback.

                                Comment

                                Working...