FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #4036
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    saad sa inimene aru, et se epolnud ainult ftp probleem?
    ongame + mingid muud olid ka maas
    jah ma nägin su posti, saan, ja siis? mu jutt polnud ju otseselt tänase kohta, väljendasin ainult oma üleüldist nördimust ja segaduses olekut, et nii suur sait lubab endale kõike seda, samal ajal justkui starsiga konkureerides?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4037
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
      jah ma nägin su posti, saan, ja siis? mu jutt polnud ju otseselt tänase kohta, väljendasin ainult oma üleüldist nördimust ja segaduses olekut, et nii suur sait lubab endale kõike seda, samal ajal justkui starsiga konkureerides?
      Noja, mis meil teha on? Midgai obv .. ilmselgelt suur osa turgu on nende kahe käes .. Jah neil on improvemis ruumi sitaks, aga vaadates muid kohti kus keevitatakse mingi soft x summa eest valmis ja nii j22bki, siis peame õnnelikud olema, et ftp v2hemalt arendab, ok viimasel ajal stabiilsusega küll probleeme, aga eks saab üle, ,,

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4038
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        no me peaks FTPst nahhui tõmbama :D

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #4039
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kirjutasin supporti mingi 2 korda viimase kuu aja jooksul ,et uurida kas local bank transfer ka ültse tööle hakkab ?, pole vastust siiamaani saand kas keegi on kuskil selle local banki kohta mingit infot saanud ?.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #4040
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Minu loogika ütleb, et enne litsentsi ei tule mingit local bank transferit. Sinu oma ei ütle?

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #4041
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              on kellelgi aimu, kas nad taotlevad litsentsi või ei huvita see neid?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #4042
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                Minu loogika ütleb, et enne litsentsi ei tule mingit local bank transferit. Sinu oma ei ütle?
                plussssss one

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #4043
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  Minu loogika ütleb, et enne litsentsi ei tule mingit local bank transferit. Sinu oma ei ütle?
                  Nu osadele on öeldud et kursi vahetuse tõttu on asi kinni mitte litsendi pärast ,ja enne said ka ilma litsendita teha.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #4044
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    eiusu et ftp ever litsentsi taotleb.. need problad on ilmselgelt suurte multientry turkade tõttu, kus kohale veereb üle 50k matsi, eriti kui selliseid asju on samal ajal sitaks runnimas, siis nende servud ei suuda seda handleda.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #4045
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mul ei impordi HEM FTP käsi millegi pärast... st nagu pooleldi impordiks kah, näitab, et käed on olemas kui mängija nime sisse toksin aga ei kuva mitte sittagi... any ideas ?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #4046
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        Minu loogika ütleb, et enne litsentsi ei tule mingit local bank transferit. Sinu oma ei ütle?
                        no AP-l pole ka mingisugust litsentsi, kuid local bank transfer on olemas ja toimib kenasti

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #4047
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          no AP-l pole ka mingisugust litsentsi, kuid local bank transfer on olemas ja toimib kenasti
                          No arvatavasti on neil Eesti seadustest lihtsalt po***i. Aga see on ainult minu loogika. Ftp suppordist keegi mõistliku vastust pole saanud, mis ja millal.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #4048
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Olin ostnud ühelt tüübilt (teisest foorumist) 100$ FTP-sse ning mõni aeg hiljem otsustasin cashoutida 100$ ning decline'ti, saates mulle sellise meili:

                            > This email is to inform you that your recent withdrawal request has been declined.
                            >
                            > We have reviewed your Full Tilt Poker account and determined that you are attempting to withdraw funds for another player that were transferred to you.
                            >
                            > For the security of our site and our players, Full Tilt Poker does not allow this activity. We offer our services to provide a safe and secure environment to play online poker and not solely to facilitate the movement of funds between player accounts.
                            >
                            > If you do not intend to play at the tables using these funds, please transfer them back to xxxxxxx . To ensure your account remains in good standing in the future, please do not withdraw funds for other players.
                            >
                            > Thank you for your cooperation, and if you have any questions, please let us know.
                            >
                            > Regards,
                            >
                            > Bruno
                            > Cashier
                            > Full Tilt Poker
                            Varem olin samuti tehinguid teinud buddytransferit kasutades, ja ei olnud mingeid probleeme olnud. Keegi teab selle kohta midagi rääkida?


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by fyte; 14.03.11, 12:51.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #4049
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              nad tahavad ju ofc, et raha jääks ikka ringlusesse, mitte, et sa selle kohe välja võtaksid :D

                              Comment

                              • suitsutihane
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 286

                                #4050
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mmmm endal ka nii olnud kui pärast transferi mingi 30min aint mängisin, mängisin siis paar päeva pärast declinet ja siis läks läbi...

                                Comment

                                Working...