Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
jah ma nägin su posti, saan, ja siis? mu jutt polnud ju otseselt tänase kohta, väljendasin ainult oma üleüldist nördimust ja segaduses olekut, et nii suur sait lubab endale kõike seda, samal ajal justkui starsiga konkureerides?
Algselt postitas leits
Vaata postitust

Comment