FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viiidrik
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 128

    #3961
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    PTR pole kasutanud kunagi?
    Olen kasutan ikka vahepeal PTR, aga väga väga harva. Mul peaasi et ma oma br tagasi saan, FT ma tahtsin ära minna nagunii.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #3962
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Igatahes ma ei küsinudki kas, et mis ma tegema pean seoses selle netiühenduse kadumisega vahepeal, vaid lihtaslt saatsin nende 4 turna ID kus läks connectioni pöärast BI. Kuna mängisin neil kahe lpeäval 500 chips HU TURBOSI, siis oli tihti nii et kui connection tagasi oli mingi 150 sipsi järel, aga noh ega ei saa neilt nõuda, sest sipse oli alles, aga neljal turnal jooksin bustosse, sest 5 minutit oli terminated. Enivei saastin kirja ja nüüd 4 peäva hiljem tuli vastus.



      Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

      We've reviewed your tournaments and found you experienced connection
      issues while playing. As a courtesy, we've credited your account with
      the buy-ins for tournaments 223386356, 223386390, 223419390 & 223438902
      in Tournament Dollars (T$), for a total of T$20.60.

      Nii et saab küll tagasi kui ilusti küsida. Retsept neile selle eest.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #3963
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Korduv küsimus kindlasti...Kaua tildist - moneybookersisse raha tuleb??

        Olen oodanud juba 36h+ ja ei miskit:(...

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #3964
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mina sain kolmandal päeval viimati.
          Last edited by viki; 08.03.11, 19:45.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3965
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Korduv küsimus kindlasti...Kaua tildist - moneybookersisse raha tuleb??

            Olen oodanud juba 36h+ ja ei miskit:(...
            pane maile peale ... ilmselt see tavaline support suht nutune ... ma blackcardi panen tavaliselt ASAP kirja a 25 minutiga olemas

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #3966
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kui teen ironi medalid FTP/ks siis saab rake back ka mingi laksu 2ra?

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #3967
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ei, medaleid punktideks tehes ei tule MGR hitti. Kui punktid ära raiskad, siis tuleb.

                Comment

                • Fishito
                  Räme Fish
                  • Mar 2011
                  • 17

                  #3968
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tere pokkerirahvas!
                  Minu esimese postituse tingis see, et ei saa kuidagi hakkama MB kaudu FTP'sse raha kandmisega.
                  Tegin MB konto ja sain ka sinna raha üle kantud, kuid iga kord kui ma üritan FTP'sse MB'ga raha üle kanda ütleb midagi sellist, et ma ei saa raha üle kanda, kuna andmed ei ühti, olen need 10x üle vaadanud ja klapivad kuid ikka ei saa.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #3969
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    FTP ja MB meili aadress peab olema sama kui ma ei eksi.

                    Comment

                    • Fishito
                      Räme Fish
                      • Mar 2011
                      • 17

                      #3970
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Jah, registreerisin MB teise mailiga mis on FT's, hiljem lisasin MB'sse selle sama maili aadressi, mis on mul FT's, ning muutsin selle primary aadressiks.
                      Sellest peaks nagu piisama, et mailid ühtiks?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #3971
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Fishito Vaata postitust
                        Jah, registreerisin MB teise mailiga mis on FT's, hiljem lisasin MB'sse selle sama maili aadressi, mis on mul FT's, ning muutsin selle primary aadressiks.
                        Sellest peaks nagu piisama, et mailid ühtiks?
                        +1

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #3972
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Keegi rääkis kunagi täpitähtedest, et näiteks Pärnu peab olema Pärnu, mitte Parnu aga Monebookersi puhul see ei tohiks lugeda.

                          Rohkem ei oska kahjuks aidata.

                          Comment

                          • Fishito
                            Räme Fish
                            • Mar 2011
                            • 17

                            #3973
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Tnx anyway

                            Avastasin,et MB's läks sünni kuu valesti, kas selles võib olla probleem??
                            Last edited by Fishito; 09.03.11, 20:12.

                            Comment

                            • minbetmillionaire
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 363

                              #3974
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              mis värk tildis sellega on et kui turnale late regi teed siis 1 kord saad kaardid CO pealt kätte ja teine kord pead BBni ootama, nagu jumal juhatab.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #3975
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Jälle tildis jamad: System: Due to network connectivity issues, a number of players have lost their connection to the game. Extra time has been added to the disconnect time bank.

                                Comment

                                Working...