FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #3871
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    full freezib

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3872
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tra. See FTP Support ajab mind nii kettasse.
      Mu stoori see, et otsutasid, siis nad minu ja mu tüdruku-venna acci kinni panna laksult samal ajal.
      Nõudsid, siis ID ja address dok.-e. Tegime ära, saatsime ära. Meil sama krdi connection. Alles teisipäeval sain mingisugusegi vastuse, et neil palju tööd jne.
      Okei ja kolmapäev tuli vastus, et vabandust, et ootama pidite aga aadress proof ei sobinud. Okei tegin siis uue. Nüüd tulistasin neile veel kirju. Sõbrale tuli vastus, et enne kui minuga kõik korras pole, ei ole ka temaga. Tegelt tal suht pohh ta laseb freerolle ja play money. Aga ma 30+bi-lisi husng-sid ja nl50, et siis kerge roll on siiski peal accountil. Nüüd tuli vastus, et nad alles otsustavad, mis meist edasi saab. Mai saa aru, mis siin otsustada on ? Kõik vajalikud dokid olemas ja kõik peaks nagu OK olema ju. Niipalju kui uurinud olen, siis osadel on siuksed teemad lõppenud perm banni, ajavabade süüdistuste, raha freezimisega. Igatahes kui ma raha kätte saan kolin ka vist minema sellelt saidilt. Pmst nad vist aktsepteerivad ainult raha ja vihaste kliendite muresid nad lahendada ei viitsi. PokerStarsis oleks see asi ma pakun paari tunniga lahendatud.
      any thoughts?
      Last edited by VisaHing; 03.03.11, 20:44.

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #3873
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Täiesti haige!

        Comment

        • Mandre
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 196

          #3874
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kui ma sõbrale teen kande, kas siis peab sõber enne cashouti maksma mingi teatud hulga reiki?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #3875
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Mandre Vaata postitust
            Kui ma sõbrale teen kande, kas siis peab sõber enne cashouti maksma mingi teatud hulga reiki?
            Minu mäletamist mööda peab ta seda summat veidi läbi mängima jah. Aga imo mitte ulmeliselt palju.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #3876
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Huvitav, tegin täna juba kolmanda sessi ja ikka ei midagi mille yle kurta.
              Samas ma ei kasuta elioni, starmani vms netti ka. Ehk ikka mingi kohalik netikala eestis?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #3877
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                2+2s EU tüübid ka kurdavad.
                ilmselt siiski ei ole eesti neti kala.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #3878
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  irw helistasin FTP-sse :D
                  Tean, et nad aitavad aint depositidega. Aga mõtlesin, et vb saab kellegagi möliseda.
                  Alguses lahmis seal mingit krdi commercialit. We play at full Tilt Poker blablablabla.
                  Im very sorry all the lines are busy at the moment :D siis mõtlesin, ah pohh.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #3879
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ma vist olen ainuke vista kasutaja :D ja niisama ei lagi igatahes -16 lauda+ninja. v.a. siis kui ka teistel jama on, siis freezeb. ja täna ei mängind.
                    Aga kui lagis täna, siis ehk antakse tasuta ironday? :)

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #3880
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      On see lag ära kadunud?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #3881
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ma olen paar tundi mänginud ja mingit lagi pole kogenud

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #3882
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma pool päeva mänginud ja pole mingit freeze saanud tunda. Vahel käivad 1-2secised lagspiked, aga ma süüdistan selles pigem oma kullakallist starmani

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #3883
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            win7 64 bit ja täna ei kogenud miskeid anomaaliaid

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #3884
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              nüüd ei avane FT üldse.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #3885
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Mul korra miski ~21 paiku hangus järjest, siis ei mänginud enam, aga mõne tunni pärast oli korras jälle. Enne pole taolist juhtunud.

                                Comment

                                Working...