FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #3841
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    vahepeal sai nagu mängida jah, aga nüüd disconnectis jälle

    E: Win7 64-bitine HEMi ja custom modega

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3842
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Hiljuti oli win7 sp1 väljalase, ehk siis põhjalikum update- kas see tehtud teil?

      Comment

      • DEFHIT
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 7

        #3843
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kindlasti ei ole midagi korras, hetkel blindin 3.ndast finaallauast ennast tühjaks, kui refundi ei saa siis head aega full tilt.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #3844
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mul ka jätkub, hakkab ära tüütama¤#" Kuskil 15 min laseb mängida siis viskab paar väikest lagi sisse, 3-4 lagi juures sureb üldse ära ja aitab ainult x ja uuesti avamine.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #3845
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Täna häda sunnil suht juustu läpakaga WinXP 4x4 stack modes, HEM ja TN, 16 lauda probleemideta.
            Eile Win7 Ultimate 32bit ja ülejäänud jutt sama.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #3846
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
              leits/+/win7 64bit
              pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
              rage/-/xp/-/-
              Supsti/-/win7/-/-
              petteri/-/xp
              Ahangama/+/xp/-/-/9
              nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16

              Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • CheekyMullet
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 232

                #3847
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                leits/+/win7 64bit
                pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                rage/-/xp/-/-
                Supsti/-/win7/-/-
                petteri/-/xp
                Ahangama/+/xp/-/-/9
                nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4

                Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #3848
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Varsti saab sellise andmehulga pealt keegi diplomitöö teha.

                  Pokerstars.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #3849
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                    leits/+/win7 64bit
                    pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                    rage/-/xp/-/-
                    Supsti/-/win7/-/-
                    petteri/-/xp
                    Ahangama/+/xp/-/-/9
                    nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                    CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                    rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3

                    Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #3850
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                      leits/+/win7 64bit
                      pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                      rage/-/xp/-/-
                      Supsti/-/win7/-/-
                      petteri/-/xp
                      Ahangama/+/xp/-/-/9
                      nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                      CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                      rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
                      raunsx/+/xp/-/-/8 täna

                      Spikker: username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid

                      Tõsiselt wtf ikka mis toimub. :(
                      Haigelt freezib, võimatu grindida.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #3851
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tegin järgmise tunnise sessi ja ikka ei midagi

                        variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
                        leits/+/win7 64bit
                        pahvak/-/xp/vahetatud background/TN/1-10
                        rage/-/xp/-/-
                        Supsti/-/win7/-/-
                        petteri/-/xp
                        Ahangama/+/xp/-/-/9
                        nomerlot/freezeb/W7 64b/+/+/kuni 16
                        CheekyMullet/+/win7 64bit/+/-/4
                        rrrr/-/win7 32bit/-/own_built/3
                        raunsx/+/xp/-/-/8 täna
                        Tarmonator/-/win7 64/-/TN/4 rush

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #3852
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          praegult on 5 out of 5 et 64biti põhjustab jamad.
                          egas midagi. peab 32bitise win tõmbama

                          edit: krt. tarmonatoril ei jama ;( :D
                          Last edited by variatsioon; 03.03.11, 18:00.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #3853
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Dunno teen turnat ja no problemos. win7 32 bit plus hem

                            Comment

                            • Dzuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 445

                              #3854
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Läpakal Windows 7'l oli võimatu grindida, freezis nii rängalt, tulin lauaarvutile, kus Windows XP (32 bit), algul juba nagu lubas, aga peale 30 min hakkab sama jama pihta ja koguaeg läheb hullemaks :S

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3855
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Okei, nüüd hakkas mul ka sessi lõpus räigelt freezima.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...