FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
kas kellegil peale pahvaku on veel windows XP?
kuidas mängida on??
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
mul on ka XP, täitsa normaalne on praegu.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustkas kellegil peale pahvaku on veel windows XP?
kuidas mängida on??
Comment
-
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
pahvak ja teised kellel probleeme pole. kas te kasutate costum theme/chip/table backgrounde?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mul on XP, ühtegi jama praktiliselt kunagi pole, aga nüüd on uue arvuti tellimus põmst sisse pandud ja sinna tuleb Win7 Home Premium, seega vist on siis oodata FTP softi nussi.
Aga praeguse XP + FTP seadistuse puhul kasutan ainult HEMi ja HEMi tablescannerit, ühtegi AHK scripti või tableninjat ei kasuta, custom backgrounde/kaarte/chipe ei kasuta.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Custom kaardid ja background + tableninjaAlgselt postitas variatsioon Vaata postitustpahvak ja teised kellel probleeme pole. kas te kasutate costum theme/chip/table backgrounde?
Comment
-
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
võiks mingit tabelit hakata koostama kus iga kasutaja paneb kirja kas tal lagib ja mis programme jms ta kasutab.
ehk leiaks lõpuks selle kala ülesse mis seda paska põhjustab.
näiteks võiksite seda täita(+=jah, -=ei):
username/lagib?/windows/costume modes jne/scripts(TN)/mitmel laual mängid
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Muidu jupp aega normal olnud aga praegu laggib kogu $$ eest. Õnneks nüüd vist jooksis täitsa kinni.
variatsioon/+/win7 64bit/+/+/9
leits/+/win7
pahvak/-/xp/
rage/-/xp/-/-
Supsti/-/win7/-/-
petteri/-/xp
Ahangama/+/xp/-/-/9
Comment
Comment